HABER KIBRIS

Büşra Pekin fiziğiyle göz doldurdu

16/03/2017

Büşra Pekin fiziğiyle göz doldurdu
ads
ads

Dün akşam düzenlenen Tatlım Tatlım adlı filmin galasında boy gösteren Büşra Pekin, fit vücuduyla dikkatleri üzerine çekti.

Son dönemin pek çok ünlü yüzünü bünyesinde toplayan Tatlım Tatlım adlı filmin galası son derece renkli görüntülere sahne oldu. Çok sayıda ünlü ismin boy gösterdiği gecede gözler Büşra Pekin’deydi.

Galaya Amerika’dan döner dönmez ayağının tozuyla katılan Pekin mini eteği ve göğüs dekoltesiyle göz doldurdu. BKM Mutfak programında boy gösterdiği sırada kilolu bir görüntü çizen Büşra Pekin sonrasında verdiği kilolarla haber olmuştu. 

busra-pekin-ic

busra-88

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Büşra Pekin
MANŞETLER

HK MAGAZİN

'Lezbiyen olduğum için diziden çıkarıldım'

HK MAGAZİN

'Orange is the New Black' isimli dizinin Türkiye uyarlaması olan Avlu'da rol alan oyuncu Nil Makaracı, sosyal medyadan paylaştığı kovulma açıklamasıyla yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Makaracı, "Lezbiyen olduğum için, LGBT ile ilgili şeyler yazıldığı için atıldım, kötü sözlere maruz kaldım" dedi. Söz konusu iddiayla iligili sosyal medyadan açıklamalarda bulunan dizinin yapım şirketi Limon Yapım ise iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

© 2016 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems