HABER KIBRIS

Nokia 6'ya işkence testi! Bakın ne kadar dayanabildi?

16/03/2017

Nokia 6'ya işkence testi! Bakın ne kadar dayanabildi?
ads

Nokia'nın yeni akıllı telefonu, Nokia'dan beklediğimiz dayanıklılığı yine sunuyor mu? Cevap bu acımasız testte gizli...

HMD Global'in ilk Nokia telefonu Nokia 150 geçen senenin sonlarında ortaya çıkmıştı. Cihaz, akıllı telefon bekleyen kitleleri biraz hayal kırıklığına uğratsa da Nokia 6 bir ay sonra tanıtıldı ve ilgileri üzerine çekmeyi başardı.

Bir amiral gemisi olmasa da, Nokia 6'nın basit tasarımı ve makul seviyedeki teknik özellikleri, onu Asya'da popüler hale getirdi. Ancak uygun fiyatlı telefonların her zaman dayanıklı olmayabildiklerini biliyoruz. Nokia 6 ne kadar mı dayanıklı? YouTube kanalı JerryRigEverything, cevabı bulmak için bir video hazırladı.

Farklı fiziksel işkencelere maruz kalan Nokia 6, videoda testlerin çoğunu geçiyor gayet güçlü ve dayanıklı bir telefon olduğunu gösteriyor. Kanala göre Nokia 6'yı şimdiye kadarki en sağlam telefonlardan biri olarak değerlendirmemiz mümkün.

HMD, Nokia 6'yı dünyanın diğer bölgelerine önümüzdeki aylarda getirmeyi planladığını duyurmuştu. Tabi bazı kullanıcılar, daha çok yenilenen Nokia 3310'u bekliyorlar.TAGS: nokia 6, telefon, nokia 6 özellikler, nokia 6 fiyat
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2016 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems