HABER KIBRIS

'FETÖ' soruşturması kapsamında 60 iş adamı tutuklandı

11/01/2017

'FETÖ' soruşturması kapsamında 60 iş adamı tutuklandı
ads
ads

Tutuklanan işadamları arasıda Boydak Holding'in eski Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak'ın kardeşi işadamı Bekir Boydak da bulunuyor

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen 'FETÖ' soruşturması kapsamında gözaltında bulunan 110 iş adamından 60'ı tutuklandı. Tutuklanan iş adamları arasında Boydak Holding'in eski Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak'ın kardeşi işadamı Bekir Boydak ve Mahmut Sami Boydak da bulunuyor.

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: fetö, tutuklama, işadamı
MANŞETLER

HK TÜRKİYE

Erdoğan: Oyunlarını tamamen bozacağız

HK TÜRKİYE

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’ye yönelik terör dalgasının, bir asır sonra Çanakkale saldırısının yeniden hortlatılma çabasından başka bir şey olmadığını belirterek, “Baktılar ki içeriden olmuyor, bu defa sınırlarımız dışından ülkemizi kuşatmaya kalktılar. Suriye sınırımız boyunca, 911 kilometre, bu girişimi de önce Fırat Kalkanı, sonra Zeytin Dalı harekatlarıyla yerle bir ettik, ediyoruz. Hamdolsun terör koridoru zinciri şimdilik 4 noktadan kırıldı. Zincirin kalan halkalarını da en kısa sürede tane tane kıracak ve bu oyunu tamamen bozacağız” dedi.

© 2016 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems