HABER KIBRIS

Galaxy Note 5 kullananlara müjde!

08/04/2017

Galaxy Note 5 kullananlara müjde!
ads

2015 yılında piyasaya sürülmüş olmasına rağmen Galaxy Note 5 sahipleri için mükemmel bir gün yaşanıyor. Çünkü Samsung ve Google, Galaxy Note 5 için Android 7.0 Nougat'ı dağıtmaya başladı!

2015 yılında piyasaya sürülmesine rağmen Android 7.0 Nougat güncellemesini alabilen nadir akıllı telefon olduğu kesin. Bu listeye şimdi de Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ ikilisini ekleyebiliriz. Ocak ayında müjdelenen güncelleme, bugünden itibaren dağıtılmaya başlandı.

Öncelikle şu anda Sprint üzerinden akıllı telefonunu satın almış kişilerin, ABD'de güncellemeyi almaya başladığını belirtelim. Fakat güncellemenin şu anda diğer ülkelerde ne zaman dağıtılmaya başlanacağı bilinmiyor.

Hala milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu iki cihazın güncelleme ile birlikte Android 7.0 Nougat'ın tüm gücünü arkasına alacağını söyleyebiliriz. Donanımsal anlamda da iki cihazın da bu işletim sistemi güncellemesi ile ilgili herhangi bir problemi bulunmuyor.

Türkiye için güncellemenin ne zaman yayımlanacağı bilgisi de elimize ulaşmış durumda değil. Fakat önceki tecrübelerimize dayanarak bu güncellemenin çok kısa bir süre sonra akıllı telefonlarınıza ulaşacağını söylememiz yanlış olmaz. (shiftdelete.net)TAGS: samsung, galaxy note 5, telefon
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

iOS 11, iMac Pro, yeni iPad Pro, MacOS High Sierra ve daha fazlası...

HK YAŞAM - TEKNOLOJİ

Bir WWDC etkinliği daha sona erdi. Dünyanın en büyük yazılım geliştirici etkinliği olarak da bilinen ve Apple’ın her yıl düzenlediği World Wide Developer Conference (WWDC) bu yıl da oldukça hareketliydi. Hürriyet olarak bizzat katılımda bulunduğumuz etkinlikte Apple sadece yazılımsal başlıklara değinmekle kalmadı; yepyeni iPad Pro, Mac Pro ve HomePod isimli özel hoparlörlerini de duyurdu. 10 yaşında uygulama yazan Avustralyalı çocuk ise tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İşte WWDC’ye damga vuran Apple’ın yeni sürprizleri…

© 2016 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems