HABER KIBRIS

Google Play Kitaplarda, Sesli Kitap Dönemi Başlıyor!

Google Play Kitaplar, kitap okumayı sevmeyenler için yeni bir girişime başlıyor. Bundan sonra, Google Play Kitaplar üzerinden, sesli kitap satın alma imkanımız olacak.

21/01/2018

Google Play Kitaplarda, Sesli Kitap Dönemi Başlıyor!
ads
ads

 Google Play, kullanıcılarına yakın bir zamanda sesli kitap özelliğini sunmaya hazırlanıyor. 9to5Google, bu özelliğin başlayacağını, Google Play Kitaplar bölümünde görüntülenen bir reklam sayesinde fark etti. Reklamda, ilk yaptığınız sesli kitap alışverişinde, %50 indirim yapılacağı yönünde bilgiler yer alıyordu. Kullanıcılar, bu reklamı açmaya çalıştıklarında, karşılarına boş bir sayfa çıktı. Yani sistem hala yapım aşamasında.

Geçtiğimiz yıl yapılan bir Google Play güncellemesinde, mağazanın kullanıcılarına sesli kitap desteği başlatmaya hazırlandığını gösteren bazı kodlar bulunuyordu. Böyle bir reklamla da karşılaştığımıza göre, sesli kitap özelliğinin çok yakında bizlerle olacağını söyleyebiliriz. Ancak Google’ın böyle bir proje hakkında bir açıklama yapmadığını da sizlere belirtmek isteriz. Resmi bir açıklama gelmeden, kesin bir yorum yapmamız şimdilik mümkün olmasa da, özelliğin gelmesi oldukça muhtemel.TAGS: sesli kitap, google play, kitap
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2016 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems