HABER KIBRIS

Süleymanoğlu'nun ezeli rakibi Leonidis cenazedeydi

Türk milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun cenazesine katılanlar arasında en büyük rakibi Valerios Leonidis de vardı.

19/11/2017

Süleymanoğlu'nun ezeli rakibi Leonidis cenazedeydi
ads
ads

 Naim Süleymanoğlu ile Atlanta Olimpiyatları'nda karşı karşıya gelen uluslararası sporculardan Yunan Valerios Leonidis'in, maddi imkanı olmadığı için cenazeye katılamayacağını açıklaması üzerine Gençlik ve Spor Bakanlığı harekete geçti. Yunan sporcu, Bakan Bak'ın talimatıyla cenazeye davet edildi.

Süleymanoğlu'nun ezeli rakibi Leonidis cenazedeydi

NAİM'İN TABUTUNU ÖPTÜ

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın davetiyle ezeli rakibi Naim Süleymanoğlu'nun cenazesine katılan Valerios Leonidis, duygusal anlar yaşadı. Gözyaşlarına hakim olamayan Leonidis, ezeli rakibini son yolculuğuna tabutunu öperek uğurladı.

Süleymanoğlu'nun ezeli rakibi Leonidis cenazedeydi

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Naim Süleymanoğlu
MANŞETLER

HK TÜRKİYE

Erdoğan: Oyunlarını tamamen bozacağız

HK TÜRKİYE

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’ye yönelik terör dalgasının, bir asır sonra Çanakkale saldırısının yeniden hortlatılma çabasından başka bir şey olmadığını belirterek, “Baktılar ki içeriden olmuyor, bu defa sınırlarımız dışından ülkemizi kuşatmaya kalktılar. Suriye sınırımız boyunca, 911 kilometre, bu girişimi de önce Fırat Kalkanı, sonra Zeytin Dalı harekatlarıyla yerle bir ettik, ediyoruz. Hamdolsun terör koridoru zinciri şimdilik 4 noktadan kırıldı. Zincirin kalan halkalarını da en kısa sürede tane tane kıracak ve bu oyunu tamamen bozacağız” dedi.

© 2016 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems