HABER KIBRIS

Survivor’da büyük tartışma

14/03/2017

Survivor’da büyük tartışma
ads
ads

Survivor 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde bu akşam eleme heyecanı yaşanacak. Eleme öncesi ise İlhan Mansız ve Çılgın Sedat arasında büyük bir tartışma çıkıyor.

TV8’in heyecan dolu yarışma programı Survivor’ın 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler iletişim oyununa çıkacaklar. Gece ise Pınar, Fatih, Adem ve Şahika dörtlüsünden biri yarışmaya veda edecek.

İLHAN MANSIZ ÇILGIN SEDAT GERİLİMİ

Fatih’in Pınar’a “Sedat, sembolü İlhan Mansız yüzünden kaybetti” demesi ortalığı karıştırdı. Konuşmaları duyan İlhan Mansız soluğu Fatih’İn yanında aldı. İkili arasındaki tartışmaya Sedat da dahil olunca ipler iyice gerildi. İlhan’ın oyunlardaki agresif tavırlarından rahatsız olan Sedat, İlhan’a “Adam olacaksın, bench’te yıkmayacaksın ortalığı…” diyerek posta koyuyor. Daha sonra sinirli bir şekilde kamera karşısına geçen Çılgın Sedat “Bizde bir laf vardır: Yiyorsa yapacaksın! Sende de bu yok. Yüreğin yemiyor. Tırışkadan konuşma!” diyerek İlhan’a yükleniyor.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Survivor 2017
MANŞETLER

HK MAGAZİN

'Lezbiyen olduğum için diziden çıkarıldım'

HK MAGAZİN

'Orange is the New Black' isimli dizinin Türkiye uyarlaması olan Avlu'da rol alan oyuncu Nil Makaracı, sosyal medyadan paylaştığı kovulma açıklamasıyla yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Makaracı, "Lezbiyen olduğum için, LGBT ile ilgili şeyler yazıldığı için atıldım, kötü sözlere maruz kaldım" dedi. Söz konusu iddiayla iligili sosyal medyadan açıklamalarda bulunan dizinin yapım şirketi Limon Yapım ise iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

© 2016 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems