Bursa TOHM’daki Emre’ye MOK desteği

ads ads ads ads
02/10/2022

ads
Bursa TOHM’daki Emre’ye MOK desteği

Türkiye Hazırlık Olimpiyat Merkezi (TOHM) Bursa’da bulunan rekortmen yüzücümüz Emre Ersoy’a KKTC Milli Olimpiyat Komitesi maddi destekte bulundu.

Yaklaşık 2 yıldır Bursa’da TOHM’da bulunan yüzücümüz Emre Ersoy’a az da olsa maddi destek veren KKTC MOK adına başkan Dursun Koç, Emre’ye başarılar diledi ve ilerleyen süreçte de imkanları doğrultusunda yeniden destek vereceğini belirtti.

Koç, geçtiğimiz hafta ülkemizde düzenlenen ödül töreninde ödül alanların federasyonlar tarafından belirlenmesini istediklerini hatırlatarak, Emre ve Emre gibi sporcular olduğu ve ödül tüzüğü hazırladıktan sonra bu seviyelerdeki sporculara da katkı yapacaklarını ifade etti.

EMRE TEŞEKKÜR ETTİ VE SİTEM ETTİ

Milli yüzücümüz Emre Ersoy, KKTC MOK’a düşüncesi ve verdiği maddi katkı için teşekkür ederken bir de sitemde bulundu. Emre, yaklaşık 2 yıldır Bursa’da bulunduğunu ve 1 veya 2 kez telefonda arandığını bunun dışında ne maddi ne manevi kimsenin yanında bulunmadığını ifade ederek “unutulduğumu hissederim” dedi.

Emre, Bursa’da bulunan spor yazarları ve KKTC MOK başkanı ile Güreş Federasyonu başkanı ile anı fotoğrafı çekerek herkese teşekkür etti.

02/10/2022 17:47
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Bursa TOHM’daki Emre’ye MOK desteği
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.