Dostluk ve İşbirliği Protokolü imzalandı

Kıbrıs İlim Ahlak ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı ile Lefke Yardım ve Halk Derneği arasında Dostluk ve İşbirliği Protokolü imzalandı

ads ads ads ads
30/09/2022

ads
Dostluk ve İşbirliği Protokolü imzalandı

Lefke Yardım ve Halk Derneği ile  Kıbrıs İlim Ahlak ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı (KİSAV) arasında ortak çalışmalar yürütmek amacıyla dostluk ve iş birliği protokolü imzalandı.

Protokol, Lefke Yardım ve Halk Derneği Yönetim Kurulu Başkanı  Emel Yılmaz ile KİSAV Mütevelli Heyeti Başkanı Hüseyin Bekmez arasında imzalandı.

Lefke Yardım ve Halk Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emel Yılmaz’ın verdiği bilgiye göre, özelde Lefke, genelde KKTC sınırları içinde yaşayan tüm bireyleri kapsayacak şekilde sosyal ve kültürel çalışmaları çoğaltmak, öğrenci odaklı çalışmalar yürütmek amacıyla  iş birliği yapıldığı kaydedildi.

KİSAV Mütevelli Heyeti Başkanı Hüseyin Bekmez, “İki  kurum arasında geliştirilecek  iş birliği sayesinde gerek vakıf, gerekse dernek ile yürütülen insani yardım  faaliyetlerini  ortak projelerle geliştirmeyi ve  öğrencilerin katılımını õzendirecek faaliyetleri ortaya koymayı hedeflediklerini söyledi.   

Protokolün imzalanması ardından, KİSAV Mütevelli Heyeti Başkanı Hüseyin Bekmez tarafından Lefke Yardım ve Halk Derneği  Yönetim Kurulu Başkanı Emel Yılmaz’a  ülke genelinde sürdürdükleri çalışmalardan ötürü plaket takdim edildi.

30/09/2022 15:32
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Lefke Yardım ve Halk Derneği, Dostluk ve İşbirliği Protokolü, Kıbrıs İlim Ahlak ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.