Festivalde, Özel Günhanlar’ın Piyano Resitali yer alacak

 17. Uluslararası Bellapais İlkbahar Müzik Festivali devam ediyor.

ads ads ads
10/05/2022

ads
ads
Festivalde, Özel Günhanlar’ın Piyano Resitali yer alacak

 17. Uluslararası Bellapais İlkbahar Müzik Festivali’ nde Dünyanın en prestijli müzik okullarından sayılan "The Purcell School"da 'Konser Piyanistliği' eğitimini sürdüren 17 yaşındaki genç yetenek Özel Günhanlar’ın Piyano Resitali yer alacak.

11 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00’ de başlayacak Piyano Resitali’nde Özel Günhanlar Bach French Suite No 5, Chopin Nocturne Op.27 No.2, Scherzo No.2, Ravel Sonatine ve Liszt Ballad No.2 eserlerini seslendirecek.

Kuzey Kıbrıs Müzik Derneği'nden yapılan açıklamada, derneğin düzenlediği 17. Uluslararası Bellapais İlkbahar Müzik Festivali’nin 16 Nisan - 13 Mayıs tarihleri arasında KKTC Başbakan Yardımcılığı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı işbirliğinde, Telsim Ana Sponsorluğunda, Rocks Hotel, Deniz Plaza, Bellapais Gardens, Kybele, Huzur Ağaç, Bell Tower ve Kösezade Turizm' in katkılarıyla gerçekleştirildiği kaydedildi.

Açıklamada, konser biletlerinin 80 TL olacağı ve Lefkoşa, Gazimağusa, Yenikent ve Girne Deniz Plazalar, Gime Deniz Shop, Bellapais Bilet Ofisi ve konser girişinden ayrıca Online Bilet biletfest.com’dan temin edilebileceği ifade edildi.

10/05/2022 10:22
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Festival,  17. Uluslararası, Bellapais, İlkbahar, Müzik, Festivali, Özel Günhanlar, Piyano, Resitali
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.