Galatasaray'dan Batshuayi transferi için ilk açıklama

Galatasaray Yöneticisi İbrahim Hatipoğlu, Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Michy Batshuayi ile görüştüklerini ve transferde belli bir mesafe kat ettiklerini açıkladı.

ads ads ads ads ads
20/06/2024

ads
Galatasaray'dan Batshuayi transferi için ilk açıklama

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Michy Batshuayi'nin sarı kırmızılı kulübe transfer olacağı iddialarının sorulması üzerine çarpıcı açıklamalar yaptı.

"BATSHUAYI İLE GÖRÜŞÜYORUZ, BELLİ MESAFELER KAT ETTİK"

Batshuayi ile görüştükleri ancak henüz resmi imzanın atılmadığını vurgulayan Hatipoğlu, DHA'ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Resmi imzalar atılmadı. Resmi imzalar atılmadan da benim herhangi bir şey söylmemem doğru değil. Ama ilgilendiğimiz bir oyuncu, beğendiğimiz, takımımızda görmek istediğimiz bir oyuncu. Görüşüyoruz. Transferde resmi imzalar atılıncaya kadar 'bitti' denmez. Ama biz belli mesafeleri kat ettiğimizi düşünüyoruz. Bir aksilik olmazsa resmi transfer dönemi başladığı zaman resmi imzalar atılırsa o zaman bu sorularınıza çok daha net cevaplar verebiliriz. Ama biraz sabırlı olmak ve resmi transfer dönemini beklemek en doğrusu."

"BATSHUAYI'NİN FENERBAHÇE İLE SÖZLEŞMESİ SONA ERDİ"

Hatipoğlu, Belçikalı golcünün Fenerbahçe ile olan sözleşmesinde yer alan bir opsiyonun olup olmadığının sorulması üzerine ise "Benim bildiğim kadarıyla bir opsiyonu yoktu, sözleşmesi sona ermişti." ifadelerini kullandı.

20/06/2024 16:58
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Galatasaray
MANŞETLER

HK SPOR

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.