Kylie Jenner, Stormi paylaşımıyla hedefte

Kylie Jenner, 2019 MET Gala'da giydiği eflatun elbisenin aynısını Cadılar Bayramı nedeniyle 1.5 yaşındaki kızı Stormi'ye giydirince eleştiri oklarının hedefi oldu

ads
29/10/2019

ads
ads
Kylie Jenner, Stormi paylaşımıyla hedefte
ads

Amerikan Forbes dergisi tarafından 21 yaşında servetini kendi yapan en genç milyarder (Self-Made Billionaire) ilan edilen ve Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'i tahtından eden Kylie Jenner, 1.5 yaşındaki kızı Stormi ile ilgil son paylaşımı yüzünden hayranlarından bile tepki aldı. NTV’nin aktardığı habere göre 22 yaşındaki televizyon yıldızı, 2019 MET Gala'da giydiği eflatun elbisenin aynısını Cadılar Bayramı nedeniyle 1.5 yaşındaki kızı Stormi'ye giydirdi bir de saçına kendi saç rengiyle aynı bir peruk takarken eline de simli bir çanta tutuşturdu. Kızının fotoğrafını Instagram'da "Bebeğim! Allah'ım, dayanamıyorum şimdi onu yiyeceğim" mesajıyla paylaşan Kylie küçücük bir çocuğa bu şekilde yetişkin kostümleri giydiği için eleştiri yağmuruna tutuldu.

Sosyal medya kullanıcıları Kylie'nin çocuğunu sürekli kendi reklamını yapmak için kullandığını ve onu sürekli psikolojisini bozacak durumlara maruz bıraktığını düşünüyorlar.

29/10/2019 11:52
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: haber, kıbrıs, jenner, stormi, kendall
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.