16 yaşındaki genç teminata bağlandı

Osman Başman'a ait evde hırsızlık yaptığı iddia edilen genç hakkındaki soruşturma tamamlandı

ads ads ads
18/06/2021
kamalı haber

ads
ads
ads
16 yaşındaki genç teminata bağlandı

Lefkoşa’da bir evde meydana gelen hırsızlık olayıyla ilgili 16 yaşındaki E.B, dün teminat amaçlı mahkeme huzuruna çıkarıldı. Meselede oturum kapalı gerçekleşti. 

Polis, Osman Başman'a ait ikametgâh içerisinde bulunan 1 adet Ipod kulaklık, 1 adet 20 Amerikan Doları, bir adet üzerinde A harfi asılı bulunan altın kolye, bir adet üzerinde iki top asılı bulunan altın kolye, bir adet üzerinde ördek asılı bulunan altın kolye, bir adet üzerinde yuvarlak taşlar bulunan altın kolye, bir adet tektaş altın kadın yüzüğü, bir adet üzerinde yuvarlak taşlar bulunan altın kadın küpesi ve 400 İngiliz Sterlinini Zanlı E.B. (E-16) tarafından sirkat edildiğini söyledi.

Zanlının gönüllü bir ifade verdiğini belirtten polis zanlının mahkemenin uygun göreceği teminata bağlanmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Temay Sağer, zanlının yargılanıncaya değin yurtdışına çıkışını yasaklayarak, KKTC vatandaşı bir kişinin 50 biner TL’lik şahsi kefalet senedi imzalamaları, 2 bin 500 TL nakdi teminat yatırması, 2 haftada 1 gün polise ispat-ı vücutta bulunması koşuluyla tutuksuz yargılanmasına emir verdi. 

Kaynak: Kamalı haber

18/06/2021 14:48
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS:
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.