19 Mayıs Günü Bellapais Manastırı'nda Açılıyor

ads ads ads ads
11/05/2023

ads
19 Mayıs Günü Bellapais Manastırı'nda Açılıyor

Luna Tülay Art Home Atölyesi, 19 Mayıs Cuma günü saat 19.00’da serginin kapılarını sanat severlere açıyor.

Üniversiteye hazırlık portfolyo grupları ile kişisel sanat gelişimlerinin peşine düşmüş çeşitli yaşlardaki bireylerden oluşan bu özel sergi grubuna konuk sanatçılar Haluk Erdem Singin ve Volkan Kaçar’da fotoğraf ve 3D illüstrasyon çalışmaları ile katılacak.

Luna Tülay Art Home kurucusu Ressam, Sanat Eğitmeni; Tülay Okan, atölyesi bünyesinde eğitim gören her katılımcının kendilerine özgü yaklaşımlarını keşfetmelerine ve geliştirmelerine özen gösterdiği verimli bir sürecin ardından sergi oluşumu tamamlandı.

Katılımcılar; Alexandra Parashive, Ayşenaz Can, Ayşe Uluca, Canan Cansever, Ceren Çakır, Derin Ferzan Böke, Derin Selis Berber, Elena Rusu, Feride Özören, Gaye Azizoğlu, Gülce Üngör, İlayda Ada, Jale Pınar, Münevver Tantura, Özlem Davulcu, Özlem Kuyucuoğulları, Pembe Güneşer, Tuncay Özdoğanoğlu, Tual Zeyn, Tuğra Esmer dörder eser ile sergiye katılacak.

Tuşe Home, Bellapais Manastırı’nın etkileyici atmosferi ve mekanın ruhuna uygun estetik dokunuşları ile ziyaretçilere daha zengin bir sunum deneyimi yaşatacak. 22 katılımcı ve 80’den fazla eserden oluşan karma sergi 22 Mayıs’a kadar ziyaret edilebilir.

11/05/2023 10:58
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: 19 Mayıs Günü, Bellapais Manastır
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.