2. Geleneksel Karne Şenliği Benli Market'te Coşkuyla Kutlandı!

ads ads ads ads ads
13/06/2024

ads
2. Geleneksel Karne Şenliği Benli Market'te Coşkuyla Kutlandı!

Benli Market, bu yıl 2. geleneksel karne şenliğini büyük bir coşkuyla kutladı. Eğitim yılının yorgunluğunu ve stresini atmak isteyen çocuklar, karne günü Benli Market’e gelerek düzenlenen etkinliklere ücretsiz olarak katıldılar.

3.000'den Fazla Çocuk Katıldı

Etkinliğe katılan 3.000'in üzerinde çocuk, büyük çekilişe katılarak bisiklet, scooter, kaykay, cep telefonu, oyuncak ve futbol topu gibi birbirinden değerli hediyeler kazandı. Çekiliş sonunda kazanan çocuklar, hediyelerini şenliğin kapanışında teslim aldılar.

Yönetim Kurulu'ndan Destek

Benli Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Ali Benli ve direktörler Çağla Benli ile Çağıl Benli’nin liderliğinde gerçekleştirilen karne şenliği, ücretsiz olarak düzenlendi ve her yıl devam edeceği belirtildi. Ali Benli, "Çocuklarımızın etkinliklere katılarak heyecanlandıklarını ve gözlerindeki mutluluğu görmek bizler için paha biçilemez," dedi.

Teşekkür Mesajı

Benli Market Genel Müdürü Erol Ardinç, "Karne şenliğimize katılan ve bize destek veren tüm iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve çocuklarımıza teşekkür ederiz. Bizi takip etmeye devam edin!" diyerek sözlerini noktaladı.

Etkinlik Devam Edecek

Benli Market’in geleneksel hale getirdiği karne şenliği, çocukların ve ailelerin yoğun ilgisi ve desteğiyle önümüzdeki yıllarda da devam edecek. Benli Market, çocukların mutluluğunu ve eğlencesini her zaman ön planda tutmaya devam edecek.

13/06/2024 11:40
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Geleneksel Karne Şenliği Benli Market
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.