63 yaşında hamile kaldı! 37 yaş küçük kocası şaşkına döndü

Kendisinden 37 yaş küçük kocasından hamile kalan 63 yaşındaki kadın dünya medyasında yankı uyandırdı.

ads ads ads ads
11/06/2024

ads
63 yaşında hamile kaldı! 37 yaş küçük kocası şaşkına döndü

Bir süredir birlikte olan ve sevgililiklerini geçtiğimiz aylarda evlilikle taçlandıran Amerikalı çift, dünyayı şoke etti.

7 çocuk annesi ve 17 torunu olan 63 yaşındaki kadın kendisinden 37 yaş küçük kocasından hamile kaldığını duyurdu. Dünya basınında ses getiren gelişme sonrası yaşlı kadın eleştirilerin odağı haline geldi, birçok kullanıcı çocuğunu büyütemeden hayatını kaybedeceğini öne sürdü.

"KENDİMİ ÖZEL HİSSETMEMİ SAĞLADI"

Cheryl McCain isimli kadın ise bu eleştirileri dikkate almadığını, mutlu bir evliliği olduğunu ve tekrar anne olmak için sabırsızlandığını ifade etti. Eşiyle benzin istasyonunda tanıştığını belirten kadın, genç adam ile birlikte her şeyin ilkini yaşadıklarını hatta kocasının ilk kez kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini hatırlatarak "Kendimi özel hissetmemi sağladı" dedi. İngiliz basını ikilinin geçtiğimiz Eylül ayında evlendiğine dair detayları haberlerinde yer verdi.

ÇOCUKLARIYLA GÖRÜŞMÜYOR

Öte yandan Cheryl evliliği nedeniyle ailesinin kendisini dışladığını ve yedi çocuğundan altısıyla görüşmediğini ifade etti ve çocuk yetiştirmede tecrübeli olduğunu bildirerek doğum için sabırsızlandığını söyledi. Kocasını çok sevdiğini ve ölene kadar onunla yaşamak istediğini de hatırlatan Cheryl mutlu bir evliliği olduğunu sözlerine ekledi.

11/06/2024 16:55
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS:
MANŞETLER

HK DÜNYA

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.