HABER KIBRIS

Pekkan'ın oğlunun yıllık kazancı dudak uçuklatıyor

Zoran Lalvani, İsviçre’deki bir şirkette işe başladı

ads
12/11/2018

Pekkan'ın oğlunun yıllık kazancı dudak uçuklatıyor

Semiramis Pekkan’ın “IQ’su Einstein’dan yüksek” dediği oğlu Zoran Lalvani, İsviçre’deki bir şirkette işe başladı. Başarılı gencin yıllık kazancı dudak uçuklattı: 1 milyon lira...

Semiramis Pekkan ile Hintli hayat arkadaşı Gulu Lalvani'nin 28 yaşındaki oğulları Zoran Lalvani rekor maaşla işe başladı.Takvim'in haberine göre; Semiramis Pekkan, birkaç yıl önce verdiği bir röportajda oğlu için "Zekası Einstein'dan bile yüksek çıktı. Fakat ağzını açıp bu konuda tek kelime söylemez. Günde 45 gazete okuyor" ifadelerini kullanmıştı.

Zoran Lalvani, İsviçre, İngiltere, İspanya ve ABD'de eğitim aldı. 2007'de ise eğitimini tamamladı ve çalışma hayatına atıldı. Bir süre önce de İsviçre Geneva merkezli UBS adlı teknoloji firmasında işe başladı. İş hayatında kısa sürede başarılı bir performans gösteren Lalvani, terfi aldı.

İlişki uzmanı pozisyonuna getirilen başarılı gencin maaşı ise dudak uçuklattı. Yıllık maaşının 200 bin İsviçre Frangı yani yaklaşık 1 milyon TL'yi bulduğu, aylık da 91 bin TL'ye denk geldiği ortaya çıktı..

Faber Castell'in veliahtı ile evlenen Melissa Von da Almanya merkezli bir medya firmasında yıllık 830 bin liraya işe başlamıştı.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: haber, kıbrıs, Pekkan’ın, oğlunun, yıllık, kazancı, dudak, uçuklatıyor
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Yılmaz Erdoğan açıkladı: 10 gün önce Belçim Bilgin Erdoğan’la boşandık

HK MAGAZİN

Geride bıraktığımız akşam yakın arkadaşlarıyla yediği yemek sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan Yılmaz Erdoğan, kendisine yöneltilen 'Eşiniz Belçim Hanımla boşandığınız söyleniyor' şeklinde soruya "Geç kaldınız, biz 10 gün önce boşandık yanıtını vererek herkesi şaşırttı. Son birkaç yıldır sürekli olarak haklarında boşanacakları yönünde haberler yapılan çift sürekli olarak iddiaları yalanlıyordu.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.