Akar: Rusya ile devriyeler devam ediyor, sorunların hepsi çözülecek

TC Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rusya ile Türkiye'nin gerçekleştirdiği ortak devriyelerle ilgili, "Devriyeler devam ediyor, sorunların hepsi çözülecek." dedi.

ads
ads
19/11/2019

ads
Akar: Rusya ile devriyeler devam ediyor, sorunların hepsi çözülecek

TC Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'na katılmak üzere geldiği Meclis'te açıklamalarda bulundu.

Akar, terör örgütü PKK/YPG yandaşları tarafından Suriye'nin kuzeyindeki Aynularab ilçesinde, Türk askeri unsurlarıyla ortak devriye yürüten Rus askeri araçlarına molotofkokteyli atılmasına ilişkin şunları söyledi:

"Devriyeler, Ruslarla yaptığımız mutabakat çerçevesinde devam ediyor. Bunun dışında birtakım zorluklarımız var. Bunları da yine Ruslarla görüşmek suretiyle çözmeye çalışıyoruz."

Gerekli tedbirlerin anında yerinde alındığını belirten Akar, "İlave ihtiyaç duyulan tedbirleri de Ruslarla görüşmek suretiyle çözmeye çalışıyoruz. Bunların hepsi çözülecek" açıklamasında bulundu. 

Kaynak: AA

19/11/2019 12:39
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Aka, HABER, KIBRIS, Rusya, ile, devriyeler, devam, ediyor, sorunların, hepsi, çözülecek
MANŞETLER

HK TÜRKİYE

Türkiye'de aşı denemeleri: Çok ciddi yan etkiler ile karşılaşmadık

HK TÜRKİYE

Türkiye'de Hacettepe Üniversitesi'nde geçen hafta ilk gönüllü uygulamasına başlanan Covid-19 aşısı şu ana kadar 20 sağlık çalışanına uygulandı. Prof. Dr. Murat Gökova, aradan geçen 5 günde ciddi bir yan etki ile karşılaşmadıklarını açıkladı. Gökova, "Ufak tefek şeyler var tabii; hafif halsizlik, kırgınlık, aşı yapılan yerde ağrı gibi. Ama bunlar tüm aşılarda olduğu gibi beklenen yan etkiler. Şimdilik bir sorun yok" dedi.

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.