Serenay Sarıkaya'nın Bergen filminin vizyon tarihi belli oldu

ads
ads
21/02/2020

ads ads
Serenay Sarıkaya'nın Bergen filminin vizyon tarihi belli oldu

Serenay Sarıkaya'nın başrolünde oynayacağı, arabesk müziğinin bir döneme damga vurmuş isimlerinden Bergen'in zorlu hayat hikayesini konu edinecek olan filmin vizyon tarihi netleşti. Sarıkaya'ın uğruna şan dersleri aldığı film kasımda izleyiciyle buluşacak.

Puhutv dizisi Fi-Çi'de canlandırdığı Duru karakterinden sonra Alice Müzikali'ndeki performansıyla beğeni toplayan Serenay Sarıkaya bu kez beyazperdede izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 28 yaşındaki oyuncu, acıların kadını olarak bilinen şarkıcı Bergen’in hayatını konu alan filmde başrolü üstlenecek.

ÇEKİMLER BU YIL TAMAMLANACAK

Evliliği boyunca şiddete maruz kalan ve yaşamındaki zorlu mücadeleyi müziğine de yansıtmış olan Bergen'in öyküsünü anlatacak filmin seyirciyle buluşacağı tarih de netleşti.  Bir süredir hazırlıkları devam eden ve bu yıl içerisinde çekimleri tamamlanacak olan filmin, 27 Kasım 2020 tarihinden itibaren seyirciyle buluşması planlanıyor.

1989 yılında öldürülen müzisyen Bergen'in hayatını birçok farklı yönüyle ele alacak filmin detaylarının önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

21/02/2020 11:22
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: haberkıbrıs, serenay sarıkaya, bergen
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.