'70 metrekare evde yaşayan insanlar için endişeleniyorum'

Pepe Reina: 70 m² evde iki çocukla yaşayan insanlar için endişeleniyorum

ads
25/03/2020
HK

ads
ads
'70 metrekare evde yaşayan insanlar için endişeleniyorum'
ads

Koronavirüse yakalandığından şüphelenen ancak test yaptıramadığı için sosyal izolasyon uygulayan Aston Villa'nın kalecisi Pepe Reina, kendisini şanslı hissetiğini ama uygun şartlara sahip olmayan insanlar için endişelendiğini söyledi.
 

İspanyol kaleci Pepe Reina, koronavirüs hakkında açıklamalarda bulundu. Koronavirüs testi yaptırmak istediğini ancak talebinin kabul edilmediğini söyleyen Reine sözlerine şöyle devam etti:

"Burada gerçekten çok kötü hissetmiyorsanız test yapmıyorlar. Ben hastalığın semptomlarına sahip olduğunu düşünüyorum. Benimle yaşayanlardan bu sebeple kaçtım" dedi.

Sosyal izolasyon uygulayan Aston Villa kalecisi aynı zamanda kendisini şanslı gördüğünü ve uygun şartlara sahip olmayan insanlar için endişelendiğini söyledi.

Reina bu konu hakkında; "Biz büyük evlerde yaşayan ve büyük bahçelere sahip insanlarız. Asıl 70 m² evde iki çocukla yaşayan insanlar için endişeliyim" dedi.

37 yaşındaki kaleci ayrıca futbolun içinde bulunduğu durum için; "Futbol önceliğini kaybetti. Bu sezon bir daha sahaya çıkar mıyız emin değilim. Kapalı kapılar ardında oynamak bana hiç mantıklı gelmiyor. Tabii ki ekonomik kaygılar olduğunun farkındayım ancak bu her sektör için geçerli." dedi.

25/03/2020 09:27
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Aston Villaİspanyol kaleci Pepe Reina,  koronavirüs, Koronavirüs, haber, kıbrıs, kktc, kıbrıs haberleri
MANŞETLER

HK DÜNYA

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.