David Morrell, Adının ‘Son Kan’ Filmiyle Anılmasından Mahçup

İlk Kan (First Blood) orijinal kitabının yazarı David Morrell, adının 'Rambo' serisinin beşincisi olan 'Son Kan' filmiyle birlikte anılmasından 'mahcup olduğunu' belirtti

ads
ads
24/09/2019

ads ads
David Morrell, Adının ‘Son Kan’ Filmiyle Anılmasından Mahçup

ABD merkezli Newsweek dergisinin haberine göre 1972’de yayınlanan İlk Kan (First Blood) kitabının yazarı David Morrell, adının ‘Rambo’ serisinin beşincisi olan ‘Son Kan’ filmiyle birlikte anılmasından ‘mahcup olduğunu’ ifade etti.

ABD’li oyuncu, senarist ve yönetmen Sylvester Stallone’un ilk kez 2015’te bahsettiği filmle ilgili olumsuz görüş belirten birçok kişi arasında yer alan Morrell, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda filmin ‘karmakarışık’ olduğunu ve adının onunla birlikte anılmasından ‘çok mahcup olduğunu’ vurguladı.

Newsweek’e konuşan yazar, filmi izledikten sonra alçalmış hissettiğini belirterek, filmin ‘ruhsuz’ olduğunu ekledi.

Yönetmenin işini ‘saçma’, dekorasyonu ise ‘ucuz’ olarak nitelendiren yazar, “Rambo’nun adı John Smith de olabilirdi ve bundan dolayı hiçbir şey değişmezdi” diye konuştu.

Stallone filmin senaryosunu yazarken önce Morrell’e danıştığı, fakat daha sonra ikisinin ilişkiyi kestiği ve Stallone’un çalışmalarını 'Absentia' dizisinin yazarı Matthew Cirulnick ile tamamladığı ifade edildi.

24/09/2019 09:49
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: haber, kıbrıs, rambo, david, morrell
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.