Acapulco'da Minikler 23 Nisan Coşkusunu Yaşadı

ads ads ads ads
23/04/2024

ads
Acapulco'da Minikler 23 Nisan Coşkusunu Yaşadı

Acapulco Resort Convention SPA Hotel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutladı. Otel, minik konuklar için özel bir etkinlik düzenledi.

Etkinlik kapsamında, çocuklar için birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlikler düzenlendi. Minikler, yaratıcı atölye çalışmalarında hayal güçlerini kullanarak el becerilerini geliştirirken, eğlenceli oyunlarla da keyifli zaman geçirdiler.

Acapulco Resort'un profesyonel animasyon ekibi, çocukların enerjik ve neşeli bir gün geçirmelerini sağladı. Yüz boyama etkinlikleri, dans yarışmaları ve müzikli oyunlarla dolu bir gün, miniklerin yüzlerinde gülümsemeler bıraktı.

Acapulco Resort Convention SPA Hotel, çocuklara özel düzenlediği etkinliklerle, tatil deneyimini unutulmaz kılmaya devam ediyor. Aileler, çocuklarını güvenle teslim edip, kendi tatillerinin keyfini çıkarıyorlar.

Etkinliğe katılan aileler, çocuklarının mutluluğunu ve keyifli zaman geçirmelerini memnuniyetle izlediler. Acapulco Resort, misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam ederek, kaliteli hizmet anlayışını sürdürüyor.

Acapulco Resort Convention SPA Hotel, gelecek etkinliklerle de konuklarına unutulmaz deneyimler sunmaya devam edeceğini belirtti.

23/04/2024 16:21
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: acapulco
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.