Acun Ilıcalı ve elenen yarışmacılar Türkiye'ye dönüyor

"Survivor 2020" yarışma programının çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan yapımcı Acun Ilıcalı ve ekibin bir kısmı, Türk Hava Yolları'na (THY) ait uçakla 14 Mayıs'ta İstanbul'a gelecek ve Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda 14 gün karantinada tutulacak.

ads
ads
12/05/2020

ads
Acun Ilıcalı ve elenen yarışmacılar Türkiye'ye dönüyor

Yurt dışından yapılan tahliyeler kapsamında Acun Ilıcalı ve ekibi de Türkiye'ye dönüyor.

 "Survivor 2020" yarışma programının çekimleri için Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan Ilıcalı ve ekibi ile bölgedeki vatandaşları tahliye edecek THY uçağı, 14 Mayıs'ta İstanbul'a iniş yapacak.

Dominik Cumhuriyeti'nden tahliyesi planlanan yaklaşık 250 Türk vatandaşı KYK yurtlarında 14 gün gözlem altında tutulduktan sonra virüs bulgusuna rastlanmaması durumunda evlerine uğurlanacak.

Ilıcalı, beraberindeki 110 kişiyle karantina süresince İstanbul'daki KYK yurdunda, aynı uçakla dönecek 140 kişi ise Tekirdağ'daki KYK yurdunda misafir edilecek.

Survivor çekimleri nedeniyle Dominik'e giden Ilıcalı, virüs önlemleri kapsamında sınırlar kapatılınca kızı Melisa ile birlikte Türkiye'ye dönememişti. Aynı şekilde yarışmadan elenen yarışmacılar da ülkeye dönmek için bekliyordu.

12/05/2020 14:29
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Yaşam, magazin, Survivor 2020, Televizyon, Acun Ilıcalı
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.