HABER KIBRIS

Ada Tatlısu’ya aktı

ads
12/09/2017

Ada Tatlısu’ya aktı
ads
  1. Tatlısu Harnup Festivalinin Buray konseriyle yaşanan final gecesine adanın dört yanından yoğun bir katılım oldu

Tatlısu Belediyesinin 12.sini düzenlediği, Tatlısu Harnup Festivalinin final gecesi geçtiğimiz akşam gerçekleşti. Final Organizasyon işbirliğiyle ve Turkcell sponsorluğuyla gerçekleşen festival, Fiberabikes bisiklet şovun ilgi gören gösterileriyle başladı.

buray1

Uluslararası halk dansları ekiplerinin beğenilen gösterileriyle devam eden festivalde, Yetenek Sizsiniz finalistlerinden şovmen illüzyonist Enver Ertaş’ın güldüren ve düşündüren şovları alkışlarla izlendi. Afrika’dan gelen Mama Etiyopya şov izleyenlerin yüreklerini ağzına getirdi.

buray2

Festivalin final gecesinde, Kıbrıs‘ın her bölgesinden binlerce insan Tatlısu’ya akın etti. Buray konserinin başlamasıyla birlikte, sahne önüne akın eden izleyicileri güvenlik zor zapt etti. Buray repertuarında kendi parçalarının yanı sıra, sevilen şarkılara da yer verdi.

Tatlısu Belediye başkanı Hayri Orçan konuşmasında Kıbrıslı sanatçımıza olan sevgi selinden dolayı coşkulu kalabalığa teşekkür ederken gelecek yıl festivali daha çok geliştireceklerini belirtti. Ayrıca Final organizasyon direktörü Yıltan Tozakı’ya, sponsorlara ve belediye çalışanlarına teşekkür eden başkan, Buray’a anı paketini takdim etti.

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: tatlısu, buray, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems