S-400'de ortak üretim için müzakereler devam ediyor

Rus devlet savunma şirketi Rosteh Başkanı Sergey Çemezov, S-400 hava sistemlerinin belirli parçalarının lisanslı bir şekilde Türkiye’de üretilmesine yönelik müzakerelerin devam ettiğini söyledi.

ads
ads
22/07/2019

ads ads
S-400'de ortak üretim için müzakereler devam ediyor

Rus devlet savunma şirketi Rosteh Başkanı Çemezov, rakiplerinin Türkiye ile ilişkilerine yönelik müdahale girişimlerini başarıyla aştıklarını ifade etti.

Türkiye ile havacılık, helikopter üretimi ve enerji alanlarında iş birliğini genişletmeye hazır olduklarını söyleyen Çemezov, bu kapsamda, S-400 hava sistemlerinin belirli parçalarının lisanslı bir şekilde Türkiye’de üretilmesine yönelik görüşmelerin devam ettiğini açıkladı.

22/07/2019 10:32
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: s-400, üretim, haber, kıbrıs, rus, türkiye
MANŞETLER

HK DÜNYA

Doğu Akdeniz'de sular ısınıyor... Yunanistan panikte!

HK DÜNYA

Türkiye, Oruç Reis’in yapacağı sismik araştırma faaliyetleri için Akdeniz’de yeni bir Navtex ilanında bulundu. Navtex ilanının ardından Yunanistan'da Oruç Reis paniği başladı. Yunanistan'ın Meis adası kıyılarına Yunan fırkateyni yanaştırıldı. Yunan basını alarm haline geçildiğini iddia ederken sadece fırkateynlerin değil Yunan jetlerinin de kalkışa hazır bekletildiğini yazdı. Yeni görüntüler ise Meis'in karşısında bulunan Kaş'ta çekildi...

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.