Ajda Pekkan karantinadan çıkınca…

Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Ajda Pekkan, milyonlarca insan gibi ev karantinası günlerinde kedileriyle vakit geçirmiş ve zaman zaman paylaşımlarda bulunmuştu. Pekkan, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımda karantina sonrasına dair görüntüler paylaştı.

ads
ads
27/07/2020

ads ads
Ajda Pekkan karantinadan çıkınca…

Sosyal medya hesabını son derece aktif bir şekilde kullanan Ajda Pekkan, karantina günlerinde de paylaşımlarına ara vermemiş ve evinde vaktini nasıl geçirdiğine dair videolar yüklemişti. Spor yaparken çekilmiş videosu ile sosyal mesafe uyarısında bulunan Pekkan bu defa karantina sonrasına dair bir paylaşımda bulundu.

İki bölümlü bir video paylaşan Pekkan, videonun başlarında karantina günlerinin nasıl geçtiğine dair görüntülerle sevenlerinin karşısına çıkarken, videonun ilerleyen kısımlarında karantina sonrasına dair anlarını gözler önüne seriyor.

Pekkan bu videoyu: “Karantina günlerimiz bitse de biz sosyal mesafe ve maske kurallarına daima uyalım” notuyla paylaştı.

27/07/2020 12:48
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Ajda Pekkan, Magazin
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Şarkıcı Petek Dinçöz ikinci kez anne oluyor!

HK MAGAZİN

Ünlü şarkıcı Petek Dinçöz'den bebek müjdesi geldi. İkinci kez anne olacağını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Petek Dinçöz 2014 yılında iş insanı Serkan Kodaloğlu'yla evlenmişti. İrfan Aslan adından bir erkek çocuk sahibi olan Petek Dinçöz Kodaloğlu ve Serkan Kodaloğlu yeniden anne baba olmanın heyecanını yaşıyor. Sosyal medyadan paylaştığı patiklerle bebeğinin cinsiyetini de belli eden Petek Dinçöz'e tebrik yorumları yağdı.

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.