Akçay muhtarlığı: pozitif çıkanlar gizleniyor!

ads ads ads ads
28/07/2021

ads
ads
ads
Akçay muhtarlığı: pozitif çıkanlar gizleniyor!

Akçay Muhtarlığı'ndan yapılan açıklamada köyden bazı kişilerin  test sonuçlarının pozitif çıktığını gizlediklerini belirterek bilgi verilmesi için çağrıda bulunuldu.

Açıklama şöyle: 

Yaklaşık 2 yıldır içinde bulunduğumuz pandemi döneminde ülke olarak çok zor gunler geçirmekteyiz.Kurallara uymamız çok önemlidir.Hic birsey hayatimizdan ve sağliğımızdan daha önemli deyildir.

Son gunlerde bir nezle gibi hayatımıza giren bu illet malesef hem ülkemizde hemde köyümüzde artış gostermektedir.Pcr testlerini yaptıran koylulerimizden bazıları test sonuçlarının Pozitif çıktığını gizlemektedirler.Sizler gizlerseniz bu hastalik artış gostermeye devam edecektir.Utanilacak yada gizlenecek bişey yoktur degerli köylülerim. Hepimizi bu illet sirayla tutacaktır.Lutfen bizlere bilgi veriniz ki hem sizleri hemde temaslilarınızı koruyabilelim ilgilenebilelim.

Saglik Bakanligimiza da burdan bir önerimiz Koylerin muhtarları ile iletişim kurmaları işlerini daha kolaylaştıracagı düşüncesindeyim.Ayrica pozitif olan herkese acil şifalar dilerim. Bizleri arayıp bilgi verdikleri için de teşekkür ederiz.

Allah herkese sağlıklı günler nasip etsin. Tüm sağlık çalisanlarimizada Allah güç ve sabırlar nasip eylesin.

28/07/2021 22:39
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Akçay muhtarlığI, KKTC, vaka
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.