HABER KIBRIS

Akdoğan'a diş hastanesi

ads
19/09/2018

Akdoğan'a diş hastanesi

Başarılı bie eğitim hayatının ardından Dt. Niyazi Özmanevra, kendi diş hastanesi için Akdoğan'ı seçti.

Büyük yerleşim yerlerinin aksine Akdoğan'ı tercih eden Niyazi Özmanevra, bu kararında kendisine hep, "Bölgeni, kendi insanını unutma" diyen Babası Muhammed Özmanevra'nın yönlendirmesi ile olduğunu söyledi.

Açılış kurdelesini anne ve babasına kestiren Dt. Niyazi Özmanevra, bölge insanının da takdirini kazandı. Amacının "çok para kazanmak değil", bölge insanına, "çok fayda sağlamak" olduğunu söyleyen Dt. Özmanevra, "Akdoğan'ı diş tedavisinin merkezi haline getirmek istiyoruz. Burada yapacağımız başarılı çalışmalarla, hem bölge gençliğini eğitime yönlendirmek, hem de sağlık alanında Akdoğan' ve bölgesini de tercih edilen bir merkez haline getirmek istiyoruz" dedi.

Akdoğan Belediye Başkanı Ahmet Latif de açılışa katılırken, bu girişimle gurur duyduğunu belirtti. Bölge insanının da hem bölgeden yetişen genç Dt. Özmanevra, hem de yatırımla gurur duymasını isteyen Latif, "Bu aynı zamanda bölgemizin gelişmişliği ve kalkınmasına da katkı sağlayacak bir adımdır" dedi.,

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Niyazi Özmanevra
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Yılmaz Erdoğan açıkladı: 10 gün önce Belçim Bilgin Erdoğan’la boşandık

HK MAGAZİN

Geride bıraktığımız akşam yakın arkadaşlarıyla yediği yemek sonrası muhabirlerin sorularını yanıtlayan Yılmaz Erdoğan, kendisine yöneltilen 'Eşiniz Belçim Hanımla boşandığınız söyleniyor' şeklinde soruya "Geç kaldınız, biz 10 gün önce boşandık yanıtını vererek herkesi şaşırttı. Son birkaç yıldır sürekli olarak haklarında boşanacakları yönünde haberler yapılan çift sürekli olarak iddiaları yalanlıyordu.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.