Alper Uras’tan Yeni Single ve Video Klip: “30”

ads ads ads ads
17/06/2024

ads
Alper Uras’tan Yeni Single ve Video Klip: “30”

Rap müzik sanatçısı Alper Uras, toplumun “yetişkinlik” algısını eleştirdiği “30” isimli yeni Single’ını video klibiyle birlikte tüm dijital platformlarda dinleyicinin beğenisine sundu.

2008 yılından bu yana Girne’de aktif olarak Rap müzikle uğraşan Alper Uras, “30” isimli yeni single’ını yayınladı.

Aynı zamanda video kliple piyasaya sürülen; çekimlerin Girne ve İskele’de tamamlandığı  30’un yönetmen koltuğunda ise daha çok belgesel yapımlarıyla bilinen Mahmut Ersin Altan bulunuyor.

2018 yılında yayına giren ve albümün çıkış parçası olan “Özel Değilsin” ile sosyal medya bağımlılığının da etkisiyle insanların toplum içerisinde kendilerini konumlandırmalarını eleştiren Alper Uras, “30” ile yine benzer bir noktaya işaret ediyor.

Toplumun “yetişkinlik” algısını eleştirdiği parçada Alper Uras, 30 yaşına varıldığında toplumun bireyden “hayatına dair her şeyi yoluna koyma” beklentisi içerisine girmesi konusunu hedef alıyor.

 

KLİBİ İZLEMEK İÇİN:

https://youtu.be/kNDxkY9CjSc?si=yDdeLlBtAfxnGLGo

 

Şarkının kaydı Ankara’da bulunan Chopper Production stüdyosunda alınırken, Mix ve Mastering işlemleri Arda Karataş (Ardacoon) tarafından gerçekleştirildi.

Öte yandan şarkının müziğini ise şu anda İngiltere’de ikamet eden ve yakın zamanda entrumental albümünü dijital platformlarda dinleyicinin beğenisine sunan Ahmet Enginsoy (Engnsoul) hazırladı.

DİJİTAL PLATFORMLARDAN DA YAYINDA

Video Klibi YouTube’da yayında olan şarkı, aynı zamanda Android ve Apple kullanıcılarının uygulamalar aracılığıyla erişebileceği dijital platformlardan da yayına girdi.

Spotify'da dinlemek için:

https://sptfy.com/QTPB

iTunes'da dinlemek için:

https://apple.co/4bW60mm

 

Sosyal medya hesaplarından erişim için:

Instagram.com/alperuuras

Facebook.com/alper.uras

Twitter.com/UrasAlper

YouTube.com/DefactoTR

17/06/2024 14:06
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Alper Uras, Yeni Single,
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.