“Annem Artık Yürüyebiliyor!”

ads ads ads ads
21/01/2023

ads
“Annem Artık Yürüyebiliyor!”

Bir senedir felçli halde yatan hasta Zeliha Çançan Hanım’ın kızı Fatma Çançan, Dr. Hakan Özkul’dan aldıkları bitkisel tedavinin annesine ne gibi etkilerinin olduğunu Haber Kıbrıs ekibine anlattı.

“2013 Yılında Annemin Beyninde Pıhtı Attı!”    

“Ben Fatma Çançan, Bulgaristan göçmeniyim. Kardeşimin vefatından sonra annemin beyninde pıhtı attı. O dönemde annemin tansiyonu ve şekeri olmasına rağmen önemli bir problemi yoktu, ilaçlar kullanıyordu ve durumu iyiydi.

“Annem 2022’nin Şubat Ayında Felç Geçirdi”

“Annem 28 Şubat 2022’de evde aniden bayıldı. Hemen doktora gittik. O dönem yaklaşık bir ay kadar hastanelerde yattık. Sonrasında annemi taburcu ettiler ama durumu hala aynıydı”

“Annem Bizi Tanıyamaz Haldeydi”

“Hastaneden çıktıktan sonra annem konuşamaz durumdaydı. Ayağa kalkamıyordu, yürüyemiyordu, bakıma muhtaç bir durumdaydı sadece yatıyordu. Hatta annem bizleri tanıyamaz haldeydi insanları bile tanıyamıyordu.”

“Dr. Hakan Özkul’dan Tedavi Aldıktan Sonra Annem Yürümeye Başladı”

“Dr. Hakan Özkul’u televizyonda gördüm fitoterapiyi anlatıyordu ve başvurmaya karar verdik. Sonrasında bize ulaştılar ve tedavi almaya başladık.”

“Bitkisel tedavi aldıktan sonra annem artık hareket etmeye başladı. Bitkisel tedavi almadan önce hareket edemiyordu, konuşamıyordu şimdi ayağa kalktı yürüyebiliyor, konuşmaya başladı insanları tanımaya başladı.”

 

“Dr. Hakan Özkul ve Ekibine Çok Teşekkür Ediyoruz”

“Annem şu anda ayakta konuşabiliyor ve kendi işini görebiliyor. Dr. Hakan Özkul ve ekibi annemle çok iyi ilgilendi sürekli aradılar. Sürekli iletişime geçtiler. Allah razı olsun.”

“Böyle hastalar Dr. Hakan Özkul’a hiç çekinmeden güvensin. Annem artık yürüyebiliyor. Dr. Hakan Özkul’a, ekibine ve temsilcilerine çok teşekkür ediyoruz.”

Dr. Hakan Özkul İletişim Bilgileri,

Sorularınız için; www.hakanozkulasor.com

Dr. Hakan Özkul Facebook Sayfası

Whatsapp Hattı: 0 542 838 23 24

 

21/01/2023 11:06
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Dr. Hakan Özkul
MANŞETLER

HK SAĞLIK

İnternetten alıp tek başına botoks yapanlar var!

HK SAĞLIK

Ciltteki yaşlılık belirtilerinin önüne geçmek için gerçekleştirilen botoks uygulamasına talepler artarken, bu işlemi tek başına yapmak isteyen pek çok kişi internette satılan botoks ürünlerine de rağbet gösteriyor. Dermatoloji Uzmanı Dr. Hande Ulusal son dönemde sadece kadınlar değil, erkeklerin de çok sık başvurduğu yöntemlerden olan botoks için merdiven altı kliniklere ve sahte ürünlere karşı uyardı.

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.