Apple'dan büyük hata!

ads
ads
01/07/2019

ads ads
Apple'dan büyük hata!

ABD merkezli teknoloji devi Apple'ın, 2018 model MacBook Air modellerinde anakart arızasının bulunduğu ortaya çıktı. Şirket tarafından doğrulanan arıza nedeniyle değişim ücretsiz yapılacak.

2018 modem MacBook Air modellerinde yaşanan anakart arızası Apple tarafından doğrulandı. Bazı kullanıcıların başına gelen problemin farkında olan Apple, bu MacBook Air modelleri için ücretsiz değişim yapacağını duyurdu. Durumdan etkilenmiş olan kullanıcılara Apple kendi e-posta gönderecek ve değişimin ücretsiz yapılacağını haber verecek. Diğer yandan bu e-posta gelmese de siz doğrudan Apple'a başvurabilirsiniz.

Arızanın neden kaynaklandığı belirtilmezken, ücretsiz değişimin yapılabilmesi satın alma tarihinden itibaren dört yıl boyunca geçerli olacak. Yani üç yıl sonra bu tip bir arıza yaşamanız durumunda Apple size ücretsiz değişim yapmayacak ve ücretinin ödenmesi gerekecek.

Bu tip bir arızayla karşılaşmanız durumunda Apple ekibine ulaşmanın en kolay yolu Apple Destek sayfasına girmek ve ardından servis talebinde bulunmak. Apple'ın ilgili internet sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

01/07/2019 14:52
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Apple’dan büyük hata!, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.