Arap Starlar Yeni Yıla Kıbrıs’ta Girdi

ads
ads
01/01/2019

ads ads
Arap Starlar Yeni Yıla Kıbrıs’ta Girdi

Arap dünyasında önemli bir hayran kitlesi bulunan keman virtüözü Divanessa Azad ve Lübnan’ın ünlü şarkıcısı Walid Toufic, Orta Doğu ülkelerinden gelerek yeni yıla Kuzey Kıbrıs’ta giren konuklarına keyifli bir gece yaşattı.

Merit Royal Hotel ve Merit Royal Premium Hotel ortak etkinliğinde Orta Doğu ülkelerinden gelen konuklara özel bir yılbaşı partisi düzenlendi. Gece, Lübnanlı ünlü keman virtüözü Divanessa Azad’ın muhteşem performansıyla başladı. Orta Doğu ülkelerinde önemli bir hayran kitlesi bulunan Divanessa Azad, sahnede yaklaşık bir saat kalarak kemanı ile müzik ziyafeti sundu.

Gecenin ikinci büyük ismi ise Walid Toufic oldu. Birbirinden hareketli şarkılarla temponun bir an olsun düşmesine izin vermeyen sanatçı, hayranlarını coşturdu. Özellikle kadın hayranları gece boyunca danslarıyla Walid Toufic’e eşlik etti.  Arap ülkelerinin tamamında hayranları bulunan ve şarkıları en çok söylenenler arasında yer alan Walid Toufic, yaklaşık üç saat sahnede kalarak yeni yıla sevenleriyle birlikte muhteşem bir giriş yaptı.

01/01/2019 19:19
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Merit Royal Hotel
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 6 yanıtı: Leş kargaları saldırmaya başladı

HK MAGAZİN - EĞLENCE DÜNYASI

Şahan Gökbakar, yeni filmi Recep İvedi 6’ya karşı başlatılan sosyal medya kampanyasına yanıt verdi. Filme gitmeme tavsiyersinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar, “Leş kargaları saldırmaya başladı” dedi.r, yeni filmi Recep İvedi 6’ya karşı başlatılan sosyal medya kampanyasına yanıt verdi. Filme gitmeme tavsiyersinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar, “Leş kargaları saldırmaya başladı” dedi

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.