HABER KIBRIS

ARC Filo Kıbrıs'da Yeni Şubesini Açtı

ads
09/11/2017

ARC Filo Kıbrıs'da Yeni Şubesini Açtı
ads

İzmir ve İstanbul'dan sonra 2017'nin Ocak ayında Kıbrıs'da açtığı yeni araç kiralama ofisi ile bölgedeki oto kiralama ihtiyaçlarına kaliteli ve uygun fiyatlara çözüm üretmeye kararlı olan ARC Filo, yıl boyunca düzenleyeceği kampanya ve avantajlarını firmanın sosyal medya hesaplarından duyurmaya devam ediyor. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun geniş araç yelpazesini 2007 yılından bu yana İzmir'de sunan ARC Filo oto kiralama firması, özellikle yaz aylarında nüfusun oldukça arttığı Girne bölgesinde hizmet vermektedir.

 

'Her Kesime Hitap Ediyoruz'


ARC Filo sahibi Sedat Şenerol sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Kıbrıs'da araç kiralama firmalarının sayısı gerçekten oldukça az ve gelen talepleri karşılamakta güçlük çekildiğini bölgedeki arkadaşlarımızdan öğrendik. ARC Filo olarak uzun zamandır bu bölgeye yatırım yapmayı ve tıpkı İzmir ve İstanbul'da olduğu gibi araç kiralama hizmeti vermeyi düşünüyorduk, yaptığımız AR-GE çalışmalarının ardından yıllardır olduğu gibi müşteri memnuniyetini birinci planda tutacak şekilde araç kiralama hizmetimizi vermeye başladık.

 

'Bireysel Müşterilere Ağırlık Vereceğiz'


Bölgede daha çok bireysel müşterilerin oto kiralama ihtiyaçlarına yönelik hizmet vereceklerini belirten Şenerol, ister günlük isterse aylık bazda araçların gerçekten uygun fiyatlara sunulacağını, ARC Filo'nun tecrübeli ekibinin burada da aynı kalitede hizmet vereceğini sözlerine ekledi. Segment olarak ekonomik, orta ve vip sınıf araçları bünyesinde bulunduran firma araç kiralamak isteyenlere eşsiz bir deneyim sunacağını vadediyor.

 

'Esnet Ödeme Seçenekleri ve Size Özel Sözleşme Şartları ARC Filoda'


Ödeme seçenekleri arasında kredi kartı ile taksit imkanını da sunan ARC Filo, kişiye özel olarak düzenlediği araç kiralama sözleşmesi ile tamamen sizin çıkarlarınızı sağlayacak şekilde düzenlenmektedir.

Araç kiralamanın günümüzde oldukça araştırılması gereken bir konu olduğunu hepimiz biliyoruz. Doğru firma ve araç seçimi son derece önemli, hizmet alacağını araç kiralama firması size güven vermelidir. Uzun süreli araç kiralamalarında her zaman size destek olabilen, yol yardımı ve acil ihtiyaçlarınız da size profesyonel destek sağlayan firmalarla çalışmanızı önermekteyiz. Bunların yanı sıra birde uygun fiyat garantisi sunan bir firma bulduğunuzda bugüne kadar yaşadığınız en iyi araç kiralama deneyimi olacaktır. Araç kiralama firması seçerken firmanın araç sayısına, ne zamandır oto kiralama hizmeti verdiğine ve referanslarına mutlaka göz atmalısınız.

 

Sponsor : izmir rent a car, izmir havaalanı araç kiralama | ARC Filo

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: ARC Filoda, ARC Filo Kıbrıs, araç, araba
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems