Arda Turan'a jübile yolda

Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur, kulübüün YouTube kanalına transferle ilgili konuşurken, "İsteyip de alamadığı iki oyuncu olduğunu söyledi. Timur, futbolu bırakan kulüp efsanesi Arda Turan'la birlikte bazı eski oyunculara da jübile düşündüklerini açıkladı.

ads ads ads ads
30/09/2022

ads
Arda Turan'a jübile yolda

"Transferini isteyip de olmayan isimler oldu mu? sorusuna Erden Timur, "İki tane oldu. Fazla olmadı. Her gittiğimiz oyuncuyu almadık. Hayal isimlere de gittik. İnsan hayaline sınır çizmeyecek. Herkese gidebilirsiniz. Oldu ama, isim vermem yanlış olur. Ama önümüzdeki dönemlerde. O bile güzel. Bundan sonrası için o diyaloğu devam ediyoruz. Yurt dışına gidip yemekler yiyeceğiz, konuşacağız. Bu transfer döneminde de oyuncuların aileleriyle görüştük. Onlara hediye gönderdik. Transfer etmek istediğimiz oyuncularla bu süreci devam ettireceğiz. O kadar çok isim dolaşıyor ki. Bununla ilgilenmiyoruz da diyemiyoruz. İsimleri çıkıyor, diğeriyle görüşürken bakın diyoruz. Ancak çok dezenfermasyon var. Basın mensupları çok çalışıyor. Doğru oyuncuyu bulmaları bize çok zarar veriyor. Çok fazla isim vardı. Yüzde 50'si yoktu bile. Menajerler de çıkarıyordu. Bilgi de sızıyordu. Bir oyucnu gelecek olduğu zaman 'Ne zaman gelecek?' söylentileri olduğunda zarar veriyordu. Yine çok sayıda oyuncu olacak ama bir çoğu doğru olmayacak" yanıtını verdi.

"ARDA TURAN'A JÜBİLE DÜŞÜNÜYORUZ"

Arda Turan'ın çok büyük bir Galatasaraylı olduğunu söyleyen Erden Timur, "Türkiye'nin en kariyerli futbolcusu. Bizim altyapımızdan yetişmiş. Atletico Madrid ve Barcelona'da oynamış. Finaller oynamış. Fatih Hocamız var gurur duyuyoruz. Ama futbolda Arda Turan var. Çok çok önemli bir figür. Jübile yapmadığımız oyuncularımız da var. Geç de olsa yapmak istiyoruz. Okan Hocamız da bu konulara değer veriyor. O da akademiden yetişmiş. O da elit takımlarda oynamış, inşallah böyle şeyler planlıyoruz. Oyunculara, eskiye vefa; onları taçlandırmak herkesin ortak düşüncesi" açıklamasını yaptı. 

30/09/2022 10:47
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Arda Turan, Galatasaray
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.