Arka Sokaklar ekibinde ayrılık şoku!

ads
ads
25/09/2018

ads ads
Arka Sokaklar ekibinde ayrılık şoku!

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar'ın son bölümüne ayrılık gelişmesi damga vurdu. Dizide Rıza Baba'nın ekibindeki bir isim vedaya hazırlanıyor.

Kanal D ekranlarında 13 senedir aralıksız süren sevilen dizi Arka Sokaklar'ın 487. bölümü izleyicilerde şok etkisi yarattı.

Yayınlanan son bölümüyle yine nefesleri kesmeyi başaran diziye bu sefer Selin'in tayin yazısı damga vurdu.

Durumdan haberi olmayan ekip, büroya gelen ani haber karşısında şoke oldu. 'Selin ekipten ayrılıyor mu?' sorusunu akıllara getiren hikaye şöyle gelişti:

İzmir Asayiş Organize Şube Müdürü, Rıza Baba ve Arif Müdürü ziyarete gelmiştir. Bu sırada Selin onlarla karşılaşır. Selin ve müdür daha önce Hatay Emniyetinde beraber çalışmışlardır.

Müdür, Selin'i gördüğüne çok sevinir. Eski anıları konuşmak için buluşurlar. Müdür, Selin'e kafasını karıştıran bir teklif yapar. Kendisi İzmir Asayiş Organize Şube Müdürlüğüne yeni atandığından güvenebileceği bir komisere ihtiyacı olduğunu söyler.

Selin'in İzmir Asayiş Organize Şube'ye gelmesini ister. Selin, o sırada eski müdürüne olumlu ya da olumsuz bir yanıt vermez. 

25/09/2018 09:07
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: arka sokaklar, dizi, ayrılık,
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

Şahan Gökbakar'dan Recep İvedik 6 yanıtı: Leş kargaları saldırmaya başladı

HK MAGAZİN - EĞLENCE DÜNYASI

Şahan Gökbakar, yeni filmi Recep İvedi 6’ya karşı başlatılan sosyal medya kampanyasına yanıt verdi. Filme gitmeme tavsiyersinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar, “Leş kargaları saldırmaya başladı” dedi.r, yeni filmi Recep İvedi 6’ya karşı başlatılan sosyal medya kampanyasına yanıt verdi. Filme gitmeme tavsiyersinde bulunan kampanyaya karşı Gökbakar, “Leş kargaları saldırmaya başladı” dedi

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.