Arnold Schwarzenegger'e uçan tekmeli saldırı

ads
ads
19/05/2019

ads ads
Arnold Schwarzenegger'e uçan tekmeli saldırı

Ünlü aktör ve eski California Valisi Arnold Schwarzenegger, Güney Afrika'da katıldığı bir etkinlikte saldırıya uğradı. Saldırganın, 'Terminatör'ün sırtına tekme attığı görüntüler amatör kameralara yansıdı.

Ünlü ABD'li aktör ve 2003-2011 yılları arasında ABD'nin California eyaletinin valiliğini yapmış olan Arnold Schwarzenegger, Güney Afrika'da katıldığı ‘Arnold Classic Africa 2019' etkinliğinde saldırıya uğradı.

YIKILMADI!

Amatör kameralarca kaydedilen görüntülerde, bir adamın Schwarzenegger'in sırtına ‘uçan tekme' attığı görüntülendi. Hafifçe öne doğru sendeleyen ünlü aktör, ne olduğunu anlamak için etrafına baktığı sırada, saldırganın güvenlik görevlisi tarafından zapt edilerek olay yerinden uzaklaştırıldığı görüldü.

Ünlü aktör daha sonra resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Tüm endişeler için teşekkür ederim. Ancak endişe edecek bir şey yok. Ben sadece kalabalık tarafından itildiğimi zannettim ki bu çok sık olur. Bana tekme atıldığını sizin gibi görüntüleri izlediğimde fark ettim" dedi.

19/05/2019 14:00
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Arnold Schwarzenegger’e uçan tekmeli saldırı, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK DÜNYA

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.