HABER KIBRIS

Aşık pilot, aşkı için gökyüzünde kalp rotası çizdi

Uçuşların rotalarının takip edilebildiği ‘Flightradar24’ sitesine kalpleri ısıtan bir görüntü takıldı. İngiliz pilotlar, 14 Şubat Sevgililer Günü için havada kalp şeklinde bir rota izleyerek aşklarını gökyüzüne kazıdı.

ads
16/02/2018

Aşık pilot, aşkı için gökyüzünde kalp rotası çizdi
ads

Aşk insanı uçurur. Peki, aşık bir pilot daha ne kadar uçabilir? Uçuş rotalarının internet üzerinden takip edilebildiği Flightradar24 sitesinde sıradışı bir görüntü kayda geçti. Şirketin Twitter üzerinden yayınladığı mesajda, bir uçağın izlediği kalp şeklindeki rotanın ekran görüntüsü paylaşıldı. Dün Londra’nın Gatwick Havalimanı’ndan kalkan ve 9 kilometre yükseklikte giden bir uçağın izlediği ‘kalp rotası’ büyük beğeni topladı.

Aşık pilot, aşkı için gökyüzünde kalp rotası çizdi
Flightradar24, rotanın görüntüsünü Twitter hesabından paylaştı.

Uçakta yolcu olmadığı ve bunun bir test sürüşü olduğu belirtilirken, uçağın yerel saatle sabah 11’de Londra’nın Gatwick Havalimanı’ndan kalktığı, kalp rotası izledikten sonra da Cornwall’a indiği aktarıldı.

Virgin Atlantic şirketine ait uçağın kaptan pilotu JJ Burrows, bunu özel bir kişi için yapmadıklarını, 14 Şubat’ta eğlenmek istediklerini belirtti.

Aşık pilot, aşkı için gökyüzünde kalp rotası çizdi
Daha önce de Alman pilotlar, Noel öncesi gökyüzüne çam ağacı çizmişti.

Pilotların gökyüzünden verdikleri ilk mesaj bu değil. Daha önce de Alman pilotlar, Noel için gökyüzünde çam ağacı rotası çizmişti.

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Flightradar24, İngiltere, Londra, Gatwick, Gatwick Havalimanı, Cornwall, 14 Şubat,
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems