Aşk hayatı kötü 5 burç!

ads ads ads ads
14/11/2022

ads
Aşk hayatı kötü 5 burç!

Astroloji meraklıları dikkat! Aşk hayatınız kötü mü gidiyor? Belki de göksel olaylar sizleri etkiliyordur! Uzmanlar açıkladı. Bu 5 burçtan birine sahipseniz şu dönemde sizin de aşk ve ilişkiler hayatınızda çalkantılar olabilir! İşte aşk hayatı kötü olan 5 burç!

Aşk hayatı kötü olan 5 burç açıklandı! Uzmanlar uyarıyor! Şu dönem gökyüzünde her türlü ikili ilişkilerde problemler ve pürüzler çıkabilir. Ne istediğinizi bilirseniz kazanırsınız. İşte siz de bu 5 burçtan birine sahipseniz bunlara dikkat!

1- BAŞAK BURCU

Başak burçları, her şeyi mükemmelleştirme çabasıyla aşk hayatlarını kaybederler. Partnerlerinin şu anda onlara ihtiyacı olup olmadığını anlayamazlar. İş ilişkilere gelince habersizdirler. Başak burçları en küçük ayrıntıları bile çok fazla eleştirebilir.

2- İKİZLER BURCU

İkizler burcu olanlar partnerlerinin ne istediği konusunda çoğu zaman habersizdir.

Hayatlarındaki her şeyi aynı anda yapmaya çalıştıkları için ilişkileri konusunda başarısız olabilirler. Partnerlerinin onlardan tam olarak ne istediğini anlamakta güçlük çekerler. Bu durum da tutkulu bir aşk yaşamalarını zorlaştırır.

3- TERAZİ BURCU

Terazi burçları, ilişkilerinin her zaman sorunsuz olmasını ister. Olumsuzluklara hayatında yer yoktur.

İlişkilerinde en ufacık olayda bile mücadele etmeyi bırakabilirler. Partnerlerinin ilgiye ihtiyacı olduğunu anlamayabilirler. İlişkilerde kendilerini daha çok önemserler.

Aşk hayatınız kötü mü? İşte bu 5 burçtan biri olabilirsiniz…

4- YAY BURCU

Kurtulması zor olan güçlü bir özgürlük duygusuna sahiptirler. Yalnız seyahat ve maceraya olan aşkları partnerlerini üzer ve Yay burçları bunun genellikle farkında olmaz.

Partnerlerinin duygularından tamamen habersizdirler ve bazen partnerlerine haber vermeden seyahatlere bile çıkarlar. Bireysel bir hayat yaşamaya alıştıkları için hayatlarında biri olduğunu kabullenmekte zorluk çekerler.

5- KOVA BURCU

Diğer kişinin neler yaşadığını anlayamayacak kadar kendi hayatlarına dahil olurlar. Kendi yaratıcı dünyalarını ve hayâllerini çok severler. Bunun için ilişki yaşamaları çok zor olur. Kendi başlarına kalmayı severler.

Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Akrep, Oğlak ve Balık aşk konusunda oldukça olgundur. Herhangi bir önemli durumda eşlerinin duygularını dikkate alırlar. Bu sebeple aşk hayatları her zaman güzel gider.

14/11/2022 21:28
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Aşk hayatı kötü 5 burç!
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.