Asla büyümezler

ads ads ads
21/06/2022

ads
ads
Asla büyümezler

Her insan hayatı boyunca düşünceli, kararlı ve güvenilir olamaz. Bazı insanların ruhu her zaman çocuk kalır. Onlar kendilerini olgunlaşmış hissetmezler ve onlarlar başa çıkmak gerçekten sabır gerektirebilir. Astrolojide de ruhu hep genç kalan ve asla büyümeyen burçlar var. Siz de onlardan biri olabilirsiniz? İşte asla büyümeyen burçlardan bazıları...

Çevrenizdeki bazı insanların yeterince büyümediğine şahit olursunuz. Bu insanlar kaç yaşına gelirse gelsin hep çocuk gibi davranır. Onların bu tavırları burcundan kaynaklanıyor olabilir. Astrolojide ruhu hep genç kalan burçları araştırdık.

KOÇ BURCU

Koç burçları genellikle kararlı insanlar olur ancak onlar için kararlı almak tamamen ne istediklerine bağlıdır. Koç burçları, çok kolay öfkelenir. Onların bu öfke nöbetleri kargaşa yaratabilir. Bu sebeple başlarını sürekli belaya sokabilirler.

Koç burcu, aşırı dramatik olabilir ve o sırada onların yanında olmak istemezsiniz. Genellikle bebek olarak kabul edilirler ve bazen bu itibarlarına güvenmeyi severler.

YAY BURCU

Yay burçları, çocuksu davranışları sebebiyle kimseye güven vermez. Onlar hayatları boyunca asla olgunlaşamaz. Yay burçlarının sınırları olmaz. Bu sebeple başlarını sürekli belaya sokabilirler.

Yay burçları genellikle çok konuşur. Bazen ağızlarından çıkan cümleleri kulakları duymaz. Yay burcunun, bu tavrı onların asla büyümeyeceğinizi gösterir.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burçları genellikle duygusal olurlar. Yengeç burçlarının aşırı duygusal yapıları onların savunmasız olmalarına yol açar. Bu sebeple de yengeç burçları, olgunlaşmamış tepkiler gösterebilir.

Yengeç burçları kin tutmalarıyla ünlüdür. Bu genellikle kirli akıl oyunlarına, manipülasyona ve entrikalara yol açar.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu olanların çift yönlü yapısı onlarla iletişim kurmayı zorlaştırabilir. İkizler burcunun bir yani çocuk bir yanı da yetişkin olabilir. İkizler burcu olanlar da genellikle duygularıyla hareket ederler ve yaptıkları davranışları asla düşünmezler.

İkizler burcu için hayatlarında istedikleri her şeyi elde etmek büyük önem taşır. Eğer istediklerinizi alamazlarsa çevresindeki herkesi suçlayabilirler.

ASLAN BURCU

Aslan burçları, sahne olmayı ve şov yapmayı her zaman çok sever. Aslan burçları hayatlarını bir sahne olarak gördüğü için her şeyi dramatik hale getirmekten hoşlanır. Aslan burcu olan kişiler yaşanan tüm olayları abartmayı sever.

Aslan burçları ilgiyi çok sever. Her zaman tüm gözler onun üzerinde olsun ister. Eğer istedikleri ilgiyi göremezlerse çocuk gibi davranırlar ve herkese hayatı zehir ederler.

BOĞA BURCU

Boğa burçları, alıngan yapıları sebebiyle sizi çılgına çevirebilir. Böyle durumlarda dikkatli ve sakin davranmanız gerekir. Aldıkları karardan asla taviz vermeyen boğa burçları, eleştiriye gelemez. Böyle durumlarda çocuk gibi inatçı olurlar.

Balık, Kova, Oğlak, Akrep. Terazi ve Başak, duygusal olarak tepki vermeden önce durumu gözden geçirecek kadar akıllıdır.

21/06/2022 20:35
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Asla büyümezler
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.