Assos Park Oteli Rezervasyon Ve Fiyatlandırma

ads ads ads ads
22/05/2018

ads
ads
Assos Park Oteli Rezervasyon Ve Fiyatlandırma

Yaklaşan yaz ayı ile itibariyle birçoğunuzun kafasındaki soru işareti hangi otelde yapacağınızdır. Hem tarih kokan yerleri gezmek hem de deniz keyfi yaşamak istiyorsanız Çanakkale tam size göre bir tatil bölgesi olacaktır.  Çanakkale hem tarihi açıdan oldukça zengin bir bölge hem de masmavi denizi yemyeşil doğası ile birlikte muhteşem bir yerdir.

Yaz ayları birçok insanın tatil yapma zamanı olduğu için erken rezervasyon yaparak tatil zamanı aksiliklerle karşılaşmamış olursunuz. İnternet sayfası üzerinden rezervasyon yapabileceğiniz gibi telefon yoluyla da iletişime geçebilirsiniz. İnternet üzerin den formu doldurarak rezervasyon yaptırabilir ve Assos otel fiyatları hakkında bilgilendirme alabilirsiniz. Bilgilendirme alırken otele giriş ve çıkış tarihlerini belirterek kaç gece ve kaç gün tatil yapmak istediğinizi belirtmelisiniz çünkü Assos konaklama fiyatları otelde kalacağınız gece ve gündüz üzerinden ayarlanmaktadır.

Özel Hizmet Ayrıcalığını Yaşayın

Erken rezervasyon yapmak oldukça avantajlı bir olaydır. Hem istediğiniz tarihte istediğiniz odaların uygun olup olmadığını öğrenme şansı ve isteğiniz doğrultusunda seçim yapma hakkınız daha yüksektir. Assos otel fiyatları bütçenizi zorlamadan tatil yapabileceğiniz şekildedir. Bütçenizi zorlamadan hem tarihi bir gezi hem de deniz, kum, güneş üçlüsünden yararlanabileceğiniz bir tatil olacaktır. Doğanın yeşili ile birlikte denizin mavisi birleşerek tarih kokan bir tatil amaçlıyor iseniz otele erken rezervasyon yapmanızda fayda olacaktır. Rezervasyon yapıldıktan sonra onay işleminin gerçekleşe bilmesi için otelin bir gecelik fiyatını ön ödeme olarak yapmanız gerekmektedir.

Ön ödemeyi yaptığınızda belgesini mail yolu ile otele iletirseniz rezervasyon onayınızı almış olacaksınız. Bir gece ücreti olarak verilen ön ödeme daha sonra otelden çıkış işlemleriniz yapılırken hesabınızda düşülecektir. Geri kalan kısmı için isterseniz nakit ödeme yapabilirsiniz. Ya da kredi kartı üzerinden taksitlendirme yapabilirsiniz. Taksitlendirme seçeneği müşteriler tarafından daha çok tercih edildiği için anlaşmalı banka kartları ile 9 aylık bir taksitlendirme yapılmaktadır. Bu şekilde ödeme kolaylığı sağladığı için Assos otelleri sıkça tercih edilen ve gelen müşterilerin memnuniyetle ayrıldığı bir oteldir. İşinde uzman ekibi ve kalite anlayışı ile birlikte eşsiz güzellikte bir tatil geçirmeniz hedeflenmektedir.

22/05/2018 15:33
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Assos Park Oteli
MANŞETLER

HK TATİL

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.