Ata Demirer'den Meral Akşener'in restine dikkat çeken yorum

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in 6'lı masaya rest çekerek Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'a seslenmesine bir yorum da komedyen Ata Demirer'den geldi.

ads ads ads ads
04/03/2023

ads
ads
Ata Demirer'den Meral Akşener'in restine dikkat çeken yorum

Altılı masanın son toplantısının ardından cumhurbaşkanı adayı konusunda partisiyle istişare etmek üzere partisinin Genel İdare Kurulu ile bir araya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, önceki akşam CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığına 'ret oyu' verdiklerini açıkladı.

İMAMOĞLU'NA VE YAVAŞ'A ÇAĞRI YAPTI

Akşener, anketlerde ismi öne çıkan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu önerdiklerini ancak Millet İttifakı'nda bu önerinin kabul edilmediğini söyledi, iki belediye başkanına çağrıda bulundu. 

Akşener, "Geldiğimiz noktada İYİ Parti bir kıskaca alınmış, bir dayatmaya mecbur bırakılmış, ölümle sıtma arasında bir tercihe zorlanmıştır" dedi.

"ŞEYTAN DİYOR ADAY OL"

Zaman zaman siyasi açıklamalarıyla gündeme gelen komedyen Ata Demirer'den yorum gecikmedi.

Esprili tavrıyla tanınan Demirer, Instagram hesabından Bursa Bülbülü filminden bir fotoğraf ekleyerek "Şeytan diyor aday ol!" ifadelerini kullandı. 

Demirer'in paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

04/03/2023 15:51
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Ata Demirer, Meral Akşener
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.