Ataoğlu: Haber Kıbrıs, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Medya Dünyasında Önemli Bir Yer Edindi

Ataoğlu, Haber Kıbrıs'ın 14. Kuruluş Yıldönümü Dolayısıyla Tebriklerini İletti

ads ads ads ads ads
19/06/2024

ads
Ataoğlu: Haber Kıbrıs, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Medya Dünyasında Önemli Bir Yer Edindi

Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı, DP Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, Haber Kıbrıs'ın 14. kuruluş yıldönümü dolayısıyla şu açıklamayı yaptı:

“14.kuruluş yıldönümünüzü en içten dileklerimle kutluyorum. Kurulduğu günden bu yana, Haber Kıbrıs, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin medya dünyasında önemli bir yer edinmiş ve halkımıza doğru, tarafsız, hızlı haber ulaştırma konusunda büyük başarılara imza atmıştır.

14 yıl boyunca, bağımsız ve güvenilir gazetecilik anlayışınızla toplumu bilgilendirmek, bilinçlendirmek ve aydınlatmak adına gösterdiğiniz çabaları takdirle izlemekteyiz. Bu süre zarfında, sadece haber sunmakla kalmayıp, aynı zamanda toplumsal sorunlara dikkat çekerek, kamuoyunun bilinçlenmesine katkıda bulundunuz.

Günümüzde medya, demokrasinin temel taşlarından biri olarak kabul edilmektedir. Sizler, meslek etiğine bağlı kalarak ve sorumluluk bilinciyle hareket ederek, demokrasimizin güçlenmesine de önemli katkılar sundunuz. Her türlü zorluğa rağmen, objektifliğinizden ödün vermeden, halkımızın doğru bilgiye ulaşmasını sağladınız.

Haber Kıbrıs ailesinin her bir üyesine, bu özverili çalışmalarından dolayı tebriklerimi sunuyorum. Ayrıca, okurlarınızın ve takipçilerinizin desteğiyle daha nice yıllar boyunca bu değerli görevi sürdüreceğinize olan inancım tamdır.

Gelecek yıllarda da aynı azim, kararlılık ve heyecanla çalışacağınıza olan güvenimizle, nice başarılı ve aydınlatıcı yıllar diliyorum. Kuruluş yıldönümünüzü bir kez daha kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum.”

19/06/2024 16:41
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Ataoğlu, Haber Kıbrıs
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.