Atelier Arkın’ın ilk sergisi Cuma günü Girne’de açılıyor

ARUCAD 2019 yılında bireysel ve kurumsal alanda sanat ve tasarım odaklı eğitim olanakları sunmak amacıyla kurduğu Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, yeni adıyla Atelier Arkın ilk sergisini açıyor.

ads ads ads ads
18/11/2021

ads
ads
Atelier Arkın’ın ilk sergisi Cuma günü Girne’de açılıyor

Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi’nin (ARUCAD) 2019 yılında bireysel ve kurumsal alanda sanat ve tasarım odaklı eğitim olanakları sunmak amacıyla kurduğu Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, yeni adıyla Atelier Arkın ilk sergisini açıyor.

Sergi, cuma günü saat 19.00’da Girne Belediyesi Sanat Galerisi’nde, ARUCAD Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Asım Vehbi tarafından açılacak. Sergide, Atelier Arkın’ın kurslarına katılanların resim ve seramik eserleri yer alacak.

ARUCAD tarafından verilen bilgiye göre, cam, seramik, resim, fotoğraf, felsefe, yaratıcı yazarlık, grafik tasarım, dil ve iş yetkinliklerini kapsayan kurslar sunan Atelier Arkın, iş yetkinlikleri eğitimlerini, sanat programlarıyla birleştirerek farklı bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor. Atelier Arkın’ın gelecek yıl online eğitimlerini küresel ölçekte sunacağı da bildirildi.

Cuma günü açılışı yapılacak olan sergiyi ziyaret edecek olanlar kişilerin AdaPass ya da günlük antijen/PCR test sonuçlarını yanında getirmesi gerektiği de belirtildi.

18/11/2021 15:35
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Atelier Arkın
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.