Brad Pitt ile Jennifer Aniston aynı filmde oynayacak

ads
ads
19/08/2020

ads
Brad Pitt ile Jennifer Aniston aynı filmde oynayacak

Dünyaca ünlü isimler koronavirüs salgınına karşı farkındalık yaratmak ve hastalığa karşı dikkat çekmek için çeşitli çalışmalarda yer alıyor. Bu projelerden biri de Jennifer Aniston ve Brad Pitt'i bir araya getirecek. Son dönemlerde ABD'de basınında sık sık barışacakları yönündeki iddialar ile gündemde yer alan Pitt ve Aniston, yıllar sonra ilk kez bir filmde yer alacak. 

1983 yapımı 'Ridgemont Lisesinde Hızlı Günler' (Fast Times At Ridgemont High) filminde; Jennifer Aniston, Julia Roberts, Matthew McConaughey, Shia LaBeouf, Morgan Freeman, Henry Golding, Dane Cook ve Sean Penn gibi isimlerin okuma yapacağı duyurulmuştu.

Daha sonra kadroya Brad Pitt ve Jimmy Kimmel'ın da dahil olduğu açıklandı. Böylelikle Brad Pitt ile Jennifer Aniston, 2001 yılından sonra ilk defa bir projede yer alacak. 1998 yılında aşk yaşamaya başlayan ikili, 2000'de evlendikten sonra 2005 yılında yollarını ayırmıştı. 

O dönemlerde Pitt ile Aniston'un boşanmasında gerekçe olarak, Pitt'in Aniston'u aldatma iddiaları gündeme gelmişti. Ayrılıktan kısa bir süre sonra Brad Pitt ile Mr. and Mrs. Smith filminde birlikte rol aldığı Angelina Jolie'nin aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı.

Dört yıl önce ayrılan Jolie ile Pitt, geçtiğimiz yıl resmi olarak boşanmıştı.  İkilinin; Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, ikizler Knox ve Vivienne'in adlarında üçü biyolojik, üçü de evlatlık olmak üzere altı çocuğu bulunuyor.  

19/08/2020 12:03
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Brad Pitt, Jennifer Aniston, magazin
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.