HABER KIBRIS

Ayrılık sonrası Sıla'dan açıklama

Hafta sonu ayrıldıkları ortaya çıkan Sıla ve Ahmet Kural sessizliklerini bozdu. Sıla menajeri aracılığıyla konuyla ilgili açıklama yaparken Ahmet Kural ise sosyal medyadan bir hamle yaptı.

ads
17/01/2018

Ayrılık sonrası Sıla'dan açıklama
ads
 • Sanatçı Sıla ile bir süredir beraber olan oyuncu Ahmet Kural ilişkilerini nokta koymuştu. Ayrılık ise hafta sonu sosyal medyada Sıla'nın birlikte oldukları fotoğrafları kaldırmasıyla ortaya çıkmıştı.

 •  

  Ünlü yazar Charles Bukowski’nin, “Üzülme! Kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki” sözünü sosyal medyada beğenen Sıla'nın bu hareketi Ahmet Kural’a bir gönderme yaptığı şeklinde yorumlanmıştı.

 • Daha sonra da Sıla'nın iş adamı Okan Can Yantır ile birlikte olduğu iddia edilmiş ve birlikte görüntülendikleri bir kare yayınlanmıştı.

 • Gelişmelerin ardından konuyla ilgili ilk açıklama Sıla'nın menajeri Serkan Güney'den geldi.

 • Güney, "Öyle bir şey yok. Kendisi Sıla Hanım'ın arkadaşıdır. Aynı zamanda fikir alışverişinde bulunduğumuz değerli bir iş adamıdır" ifadelerini kullandı.

 •  

  Sıla, Ahmet Kural, açıklama, ayrılık, aşk, sosyal medya

  Öte yandan Sıla'nın ayrılık kararı almasından sonra, ünlü şarkıcıyı sosyal medyada takip etmeyi sürdüren Ahmet Kural'dan hamle geldi. Kural, Sıla'yı sildi ve beraber olduğu fotoğrafları da kaldırdı.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: sıla, ahmet kural
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems