Baba Parası’nın Kıbrıs Galası Yapılıyor

Baba Parası Filmi Oyuncuları Kıbrıs’ta Sevenleri ile Buluşuyor

ads
ads
18/01/2020
HK

ads ads
Baba Parası’nın Kıbrıs Galası Yapılıyor

Kültür ve sanat faaliyetlerine olan  destekleri ile bilinen  City Mall AVM, 24 Ocak Cuma günü   Kıbrıs da çekimleri yapılan  Baba Parası filmi başrol oyuncuları ve film ekibini  sevenleri ile buluşturuyor.

Kıbrıs’ta çekimleri yapılan  filmde, dikkatleri çeken Kıbrıslı Selim karakterini  Ahmet Kural canlandırıyor.

Film;zengin babanın birbirlerinden habersiz evlatları ve  anne, 'en kötü'nün 1 milyar dolarlık mirasa kavuşacağı 'çılgın' bir yarışın içinde kendilerini bulurlar. 1 milyar dolarlık mirası elde etmek için sınırlar zorlanmaya başlanır. Parayla elde edilebilen şeyler, onca kirliliğe ve çirkinliğe değer mi?... Kahramanlarımız ‘Baba Parası’nda güldürürken düşündürmeyi  de ihmal etmiyor.

 Senaryo ve yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı Baba Parası’nda, Ahmet Kural ve Murat Cemcir altıncı kez bir araya geliyorlar. Bu ikiliye eşlik eden Devrim Yakut ve Rasim Öztekin zengin kadroda ilk göze çarpan isimler. Ayrıca Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut, Giray Altınok, Ayhan Taş ve Osman Alkaş da filmde rol alıyor.

Baba Parası filmi başrol oyuncuları ve film ekibinin konuk olduğu söyleşi ve imza günü 24 Ocak Cuma günü Saat 17.00 ‘de ücretsiz olarak gerçekleşecektir.

Söyleşi ve imzanın ardından oyuncular ,saat 18.15’de filmi seyircilerle birlikte izleyebilecek. Baba Parası özel gösterimi  biletleri City Mall AVM sinema salonu  Cine Mall gişelerinden satın alınabilecek. (MHA)

18/01/2020 20:09
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: City Mall AVM, baba parası, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.