Bafra Gıda, 10. yılını görkemli bir etkinlikle kutladı

ads ads ads ads
14/07/2021

ads
ads
ads
Bafra Gıda, 10. yılını  görkemli bir etkinlikle kutladı

   Bafra Gıda Ltd. 10. yılını kokteylli etkinlikle kutladı. Lefkoşa’da Paradise Park’ta gerçekleşen geceye Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Başbakan Ersan Saner’in yanı sıra birçok siyasi, Bafra Gıda çalışanları, Bafra Gıda müşterileri, Bafra Gıda tedarikçileri ve Bafra Gıda ürünlerini severek kullanan birçok vatandaş katılım gösterdi.

   Gece’de konuşma yapan Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Başbakan Ersan Saner, yerli üretimin önemine değinerek, yöresel ürünlerin markası olan Bafra Gıda’yı ve yöneticilerini başarılarında dolayı kutladılar.

    Gecede konuşma yapan Bafra Gıda Direktörü Gazi Akıncı ise geceye katılanlara teşekkür ederek, Bafra Gıda’nın nasıl bu günlere geldiğini anlattı ve bu başarının ailesi ve çalışanlarıyla birlikte geldiğini belirtti.

   Bafra Gıda Direktörü Gazi Akıncı, ayrıca yöresel lezzetlerimizi ve diğer sattıkları ürünler için hep en iyisini, en kalitelisi, en uygun fiyatla müşterilerine sunma gayreti içinde olduklarını söyledi.

    Gecede Bafra Gıda’nın bugünlere gelmesini sağlayan çalışanlara plaketleri de taktim edilerek katkıları için teşekkür edildi. Gece 10. yıla özel 10 şanslı kişiye hediye paketlerin verildiği çekilişle devam etti.

14/07/2021 11:52
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Bafra Gıda, kıbrıs, Gazi Akıncı
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.