Bahar Geldiğinde Gökçeada Zamanı Başlar

ads ads ads ads
05/04/2019

ads
Bahar Geldiğinde Gökçeada Zamanı Başlar

Çanakkale'nin iki ada ilçesinden biri olan Gökçeada, Avrupa yakasından denize açılarak ulaştığınız eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Ege Denizinin kuzeyinde Türkiye'nin en büyük adası olarak 95 kilometre kıyı şeridi uzunluğuna sahip Ada ile ilgili internette birçok Gökçeada rehberi bulmanız mümkündür.

Bahar aylarının başlamasıyla birlikte yazın sonuna kadar eşsiz bir güzellik sunan Gökçeada özellikle çok köklü bir tarihe sahip olması ile de bilinir. Homeros'un İlyada Destanı'nda da geçmesi ile birlikte Gökçeada gezilecek yerler çok keyifli ve özel noktalar oluşturmaktadır. Feribot ile ulaşım sayesinde Çanakkale merkezden Kabatepe’ye geçilerek sonrasında yine feribotla Gökçeada ulaşım imkanı bulunmaktadır. Tatil ve gezi için keyifli bir mekan oluşturmakla birlikte Gökçeada merkez oteller ve tesisler ile çok keyifli ve konforlu bir yapıya sahiptir.

 

Gökçeada Otelleri İçin Keyifli Bir Araştırma

Tatil için adayı tercih ettiğinizde, yılın her mevsiminde hizmet vermekte olan Gökçeada otelleri bulunmaktadır. Oteller arasında Gökçeada butik otel seçenekleri veya farklı pansiyon seçenekleri yer almaktadır. Özellikle Gökçeada pansiyon fiyatları 2018 rakamlarını incelediğinizde, 2019 yılı için de rahatlıkla konaklama kararınızı verebilirsiniz.

Eğer Gökçeada otelleri arasında doğru bir seçim gerçekleştirmek isterseniz, iyi bir araştırma yapmanız faydalı olacaktır. Bu araştırma sırasında E-Gökçeada sayfası sayesinde çok daha net bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfa üzerinde birçok Gökçeada resort otel seçeneğini bulabilir, rezervasyon gerçekleştirilmesi için işlem yapabilir veya oteller hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Yıl Boyunca Uygulanan Gökçeada Feribot Saatleri

Adaya kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmek için Gökçeada feribot saatleri takip edilerek, istenen kolaylık elde edilebilir. Güncel olarak Kabatepe Gökçeada feribot saatleri 2019 listesi incelendiğinde, Kabatepe’den sabah 07.00’da başlamak üzere 3 saatte bir en son 21.00 saatine kadar adaya geçiş bulunmaktadır. Dönüş için de yine Gökçeada feribot saatleri 3 saatte bir 07.00-21.00 arasında feribot bulunmaktadır.

Çanakkale merkezden Kabatepe’ye geçen yolcular için Kabatepe Gökçeada feribot kaç saat konusunda 6 saatlik bir yolculuk olduğu belirtilebilir. Bu konuda her zaman e-gokceada.com sayfası üzerinde feribot geçiş saatleri ve Gökçeada feribot bileti konusunda bilgi alınabilir.

05/04/2019 14:32
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Gökçeada feribot saatleri
MANŞETLER

HK TATİL

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.