HABER KIBRIS

Balcı Kupası Ocak’ın

4.Yılmaz Balcı Futbol Anı Karşılaşması dün Küçük Kaymaklı ile Türk Ocağı arasında yapıldı

ads
13/01/2018

Balcı Kupası Ocak’ın
ads

4.Yılmaz Balcı Anı Futbol Karşılaşması’nda Küçük Kaymaklı ile Türk Ocağı 2-2 berabere kaldı ve penaltı atışları sonunda rakibine 6-5 üstünlük sağlayan Türk Ocağı Yılmaz Balcı Kupası’nın sahibi oldu.

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ve Küçük Kaymaklı Spor Kulübü merhum yöneticilerinden Yılmaz Balcı bu yıl anısında 4’üncüsü düzenlenen futbol karşılaşması ile anıldı.

Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda gerçekleşen anı maçında Küçük Kaymaklı ile Türk Ocağı takımları karşı karşıya geldi.

Her iki takımın da ikinci devre oluşturmayı planladıkları kadroları ve yeni transfer edip denemeye aldıkları oyuncuları görmesi adına önem taşıyan 4.Yılmaz Balcı Anı Futbol Karşılaşması’nın normal süresi karşılıklı atılan gollerle 2-2 tamamlandı.

Maçın tamamlanmasının ardından kupayı kazanan penaltı atışları sonunda belli oldu ve penaltılarda Kaymaklı’ya 6-5’lik üstünlük sağlayan Türk Ocağı birincilik kupasının sahibi oldu.

Türk Ocağı’nın kupasını kaptan Bilal alırken, Kaymaklı’nın kupasını ise Mehmet Kaygısız aldı.

Merhum Yılmaz Balcı’nın çalıştığı Golden Tulip Otel yetkilileri ve sevenlerinin yanı sıra Kaymaklı Başkanı Hasan Tosunoğlu ve Ocak Başkanı Fahri Altınör anı karşılaşmasını birlikte izlediler.

Ocak Neval’ı oynattı

Türk Ocağı’nda yeni transferlerinden Hascan ve kaleci Ali Karal’ın yanı sıra ikinci devre Neval’ı da oynattı. Transfer etmeyi düşündükleri Neval’a ikinci devrede forma şansı veren teknik direktör Derviş Kolcu, 4.Yılmaz Balcı Anı Karşılaşması ile böylece oluşturmaya çalıştığı takımını da güçlü rakibi karşısında görmüş oldu.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Balcı Kupası, Türk Ocağı, spor, futbol
MANŞETLER

HK SPOR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems