ERRORS: Err query SELECT * FROM `menucategories` WHERE active=1 and catnick='magazin' LIMIT 1

ERRORS: Err query SELECT `id`, `homeboxheader`, `homeboxsummary`, `homecarouselheader`, `homecarouselcaption`, `header`, `spot`, `dateline`, `datenews`, `datepublishday`, `datepublishhour`, `datepublish`, `active`, `newsnick`, `newsnickdate`, `newsphotoid`, `topic1`, `topic2`, `topic3`, `topicspec`, `topicperson`, `entrytype`, `newstype`, `picgalery`, `menucat1`, `menucat2`, `menucat3`, `homesect`, `capiton2`, `dateentry`,`videoflvpath` FROM `web` WHERE 1 AND (menucat1='magazin' OR menucat2='magazin') AND active=1 AND online=1 AND datepublish<='2019-06-18 05:42:01' AND orderno!=0 ORDER BY `orderno` ASC ,`datepublish` DESC LIMIT 70

Banu Alkan’dan Burcu Esmersoy’a sert ifadeler - Haber Kıbrıs

HABER KIBRIS

ad

Banu Alkan’dan Burcu Esmersoy’a sert ifadeler

Yeşilçam yıldızı Banu Alkan, konuk olduğu magazin programında bir dönem aynı televizyon programında yer aldığı Burcu Esmersoy'a sert göndermelerde bulundu.

ads
21/05/2019

ads
Banu Alkan’dan Burcu Esmersoy’a sert ifadeler

Kısa süre içerisinde yeni bir şarkı çıkarma hazırlığı içerisinde bulunan Banu Alkan, 2. Sayfa programının konuğu oldu. Canlı yayında kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Alkan, sunuculuğunu Burcu Esmersoy’un yaptığı ve Bülent Ersoy ile Safiye Soyman’ın da içinde bulunduğu projesiyle ilgili olarak şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Hindistan’da bulunduğu süre zarfında hastalıklarla boğuştuğunu ve zor bir dönemden geçtiğini söyleyen Alkan, kendisine Burcu Esmersoy ile yaşadığı polemik hatırlatılınca açtı ağzını yumdu gözünü. Esmersoy’un ilk başlarda kendisinde iyi bir kız izlenimi bıraktığını söyleyen Banu Alkan sonrasında genç kadının tavırlarının değiştiğini ve kendisine üstünlük taslamak istediğini söyledi. İşte Banu Alkan’ın Burcu Esmersoy’la ilgili açıklamaları:

“Herkes haddini bilecek, bizim gibi isimlerle bir arada olsun, yıldızın orada parladı. Üstün olmak otorite olmak istiyordu. Bana üstünlük tasladı ve ben de ona ‘Sen kimsin’ dedim. Burcu Esmersoy bana “Seni sosyal medyadan takip etmem” dedi. Ardından Türkiye’ye döndükten sonra konuk olduğu bir kanalda absürt şeyler söyledi. Sen kimsin, Banu Alkan kim! Herkes haddini bilecek”

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Banu Alkan, Burcu Esmersoy, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.

ERRORS: Err query SELECT * from articlehits WHERE enewsid = 256162 LIMIT 0 , 1